Prémium ügyfélkapcsolati tanácsadó - Debrecen - Hatvan u.

Dátum:  2024. ápr. 23.
Hely:

Debrecen, HU, 4025

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Prémium ügyfélkapcsolati tanácsadó – Debrecen, Hatvan u.

Mi lenne a te feladatod:

  • Prémium ügyfélkiszolgáláshoz kapcsolódó minőségi számlavezetési szolgáltatás nyújtása
  • Értékpapír számlavezetési szolgáltatás nyújtása
  • Befektetési jegyek, állampapírok és egyéb értékpapírok adás-vétele
  • Ügyfelek megbízása alapján tőzsdei és tőzsdén kívüli ügyletek bonyolítása
  • Minőségi befektetési tanácsadás, ügyfélakvirálás
  • Banki- és bankcsoporti termék- és szolgáltatásértékesítés

Mit várunk tőled?

  • Középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Legalább 3 év banki tapasztalat
  • Befektetési területen min. 1 éves szakmai tapasztalat
  • Tőkepiaci hatósági vizsga vagy azt kiváltó végzettség
  • Teljesítményorientáltság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Értékesítési szemlélet
  • Ügyfélközpontúság

Ezeket adjuk cserébe:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása
  • Vidám, összetartó, támogató csapat
  • Hosszú távon stabil munkahely