Állásajánlat megosztása

Kis- és Középvállalati értékesítési munkatárs

Dátum : 2018.12.27.

Hely: Debrecen*, HB, HU, 4000

Az Északkelet-magyarországi Régiónkban az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Ha szeretnél tagja lenni egy összetartó, eredmény-orientált, vállalkozókkal kapcsolatot építő és tartó csapatnak, akkor köztünk a helyed.

A munkavégzés helye:

Borsod-Abaúj-Zemplén vagy Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területe

Amit kínálunk:

  • munkaviszonyban történő munkavégzés, versenyképes fix alapbér és kitűnő teljesítmény arányos jutalék, cafeteria csomag
  • gépkocsi, mobiltelefon, laptop használat
  • fiatal dinamikus csapat
  • díjmentes vállalati képzési program, folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • innovatív, versenyképes termékek
  • izgalmas, változatos feladatok
  • hosszú távú munkalehetőség
  • rugalmas munkaidő

Amit várunk:

  • felsőfokú végzettség
  • mikro- és kisvállalati termékek szakmai ismerete
  • pénzügyi termékek értékesítésében, finanszírozási tanácsadásban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • ügyfélközpontúság, kiváló szóbeli kommunikációs készség
  • teljesítményorientáltság
  • önálló munkavégzés, magabiztos fellépés

Feladatok:

  • új vállalkozói ügyfelek proaktív megkeresése, részükre testreszabott vállalkozói banki megoldások kidolgozása, értékesítése
  • ügyfélgondozás, ügyfélportfolió ápolása a meglévő vállalati ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása
  • vállalkozói ügyfeleknek pénzügyi tanácsadás, finanszírozási megoldások megtalálása
  • banki és bankcsoporti termékek és szolgáltatások külső értékesítése kiemelt vállalkozói ügyfélkör részére

Jelentkezési határidő: 2019. február 3.

A jelentkezéshez önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.