Betöltés...

Lakossági hitelezési tanácsadó - 2370 Dabas, Bartók Béla út 46.

Dátum : 2021.11.19.

Hely: Dabas, PE, HU, 2370

Az OTP Bank Nyrt.2370 Dabas, Bartók Béla út 46. szám alatti fiókja
LAKOSSÁGI HITELEZÉSI TANÁCSADÓ
munkakörbe keresi új kollégáját.

Feladatok

  • Lakossági  - elsősorban lakáscélú - hitelezési feladatok ellátása.
  • Hitelkérelmek értékesítése, befogadása, engedélyezésre történő előkészítése.
  • Lakossági hitelkérelmekkel kapcsolatos döntéselőkészítés.
  • Szerződéskötés, folyósítás, hiteldossziék összeállítása.
  • Banki és bankcsoporti termékek és szolgáltatások értékesítése.

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség.
  • Ezen a területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • PSZKT vizsga vagy azt kiváltó végzettség.
  • Értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság.
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajzoddal tudsz, a "Jelentkezés most" gombra kattintva.