vállalati elemzési szenior szakértő -1113 Budapest, Bartók Béla út 92-94. (VBC)

Dátum : 2022.11.23.

Hely: Budapest, BU, HU, 1113

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

 Az OTP BANK
pénzügyi elemző/szenior pénzügyi elemző munkatársat keres

vállalati elemzési (szenior) tanácsadói pozícióba

Közép- és Nagyvállalati Területre

Feladatok:

Közép- és nagyvállalati magyar és nemzetközi ügyfélkörben vállalati, önkormányzat és projektfinanszírozási ügyletekhez kapcsolódó elemzői feladatok (pénzügyi elemzés, piaci/ágazati elemzés, biztosítékok értékelése, ügyfélminősítés, stb.) ellátása, finanszírozási struktúrák kialakításában aktív részvétel.

Az elemző feladata többek között az éves limit felülvizsgálatok, új ügyletek kapcsán készülő előterjesztések pénzügyi elemzése és értékelése, az előterjesztések összefogása, a belső egyeztetésekben való képviselete.

Pályázókkal szembeni elvárások:

Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség;

Legalább 4-5 éves gyakorlat közép-, nagyvállalati és/vagy projektfinanszírozáshoz kapcsolódó kereskedelmi banki elemzői vagy kockázatelemzői területen;

Magas szintű számítógépes ismeretek (főleg Excel, Word)

Jó íráskészség;

Tárgyalóképes angol nyelvtudás, magas szintű angol írásbeliség előny (legalább szakmai középfokú angol nyelvvizsga az elvárás);

Szükséges képességek:

Csapatmunkára való készség/képesség;

Erős elemzési képességek;

Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség

Folyamatszemlélet;

Strukturált gondolkodásmód

Vállalati, strukturált vagy projektfinanszírozási tapasztalat előny

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem;

Felelősségteljes, kreatív munka;

Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;

Multinacionális munkakörnyezet;

Rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye:

1113 Budapest, Bartók Béla út 92-94.