Windows rendszer üzemeltető gyakornok

Dátum:  2024. ápr. 12.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:
Windows rendszer üzemeltető gyakornoki pozícióra

Feladatok, amik rád várnak:

•    Windows szerverek üzemeltetése
•    Microsoft Active Directory üzemeltetése
•    Microsoft Configuration Manager alkalmazások, ADR-ek és Task Sequence-ek üzemeltetése és készítése
•    Microsoft Remote Desktop Services üzemeltetése
•    Powershell script nyelv megismerése

Elvárások:

•    Felsőoktatási intézményben folytatott informatikai tanulmányok
•    Komplex, rendszerszintű gondolkodásmód
•    Irodai programok, adatvizualizációs alkalmazások ismerete MS Office, Power BI
•    Önálló munkavégzés, nyitottság

Amit kínálunk:

•    Változatos, kihívást és széleskörű szakmai fejlődést biztosító feladatok, betekintés a bankszektor működésébe
•    Iskolaszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatás heti 20-30 óra között
•    Órabér: bruttó 2200 Ft/óra
•    Támogató vezetői hozzáállás
•    Motivált, sikerorientált, lendületes csapat
•    Folyamatos képzésekkel, tréningekkel
•    Rugalmas otthoni munkavégzési lehetőség
•    Stabil, hosszútávú karrierlehetőséggel

Munkavégzés helye: XIII. kerület

Gyere el a 2024. február 27-én megrendezésre kerülő OTP Bank Nyílt Napjára! Amellett, hogy mindent megtudhatsz karrierlehetőségeinkről, izgalmas programok is várnak!