Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Webanalitikai szakértő

Dátum : 2021.07.23.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Az OTP Csoport stratégiai célja, hogy széleskörű digitális szolgáltatásokat nyújtson lakossági ügyfeleinek és digitális vezető szerepet tartson fenn a Közép-Kelet Európai régióban. A cél megvalósításának támogatására Webanalitikaiszakértő kollégát keresünk.

Feladatok:

  • Digitális felületekre (honlap, Internetbank, Mobilbank) vonatkozó mérések kialakítása,
  • Analitikai fejlesztési igények megfogalmazása, üzleti igényspecifikáció elkészítése,
  • Front-end felületek fejlesztésének támogatása analitikai oldalról, tesztelési feladatok ellátása,
  • A digitális felületek teljesítményéhez kapcsolódó riportok kialakítása,
  • Részletes elemzések készítése web-, és alkalmazásanalitikai eszközök használatával,
  • Részvétel CRO tevékenységben, a felületekre vonatkozó optimalizálási javaslatok megfogalmazásában,
  • Kapcsolattartás digitális analitikai ügynökségekkel, az ügynökségek munkájának felügyelete.

Követelmények:

  • Egyetemi/főiskolai diploma (gazdasági/pénzügyi, matematikus, informatikai),
  • 1 éves szakmai tapasztalat,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Elvárások:

  • Google Analytics felhasználói szintű ismerete,
  • Google Tag Manager felhasználói szintű ismerete,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Elemző, analitikus szemléletmód,
  • Képesség a számok információvá alakítására,
  • Kitartó, magas színvonalú, önálló munkavégzés,
  • Proaktív hozzáállás, új ötletek/megoldások kezdeményezése, pontosság, megbízhatóság,
  • Jó problémamegoldó, együttműködő képesség,
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • További webanalitikai eszközök (Piwik, Matomo, Hotjar, Adobe Analytics) ismerete előnyt jelent,
  • Google Analytics Certificate,
  • Agilis munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Tervezhető karrierpálya, hosszú távú munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Barátságos munkakörnyezet, fiatalos csapat.