Digitális analitikai szenior szakértő

Dátum:  2024. ápr. 11.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.
munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

A Digitális Analitikai, Értékesítési és Folyamatfejlesztési Kompetencia Központ bővülő csapatába keressük új csapattagunkat.

Kik vagyunk mi?
Mint egy belső ügynökség, az analitika és folyamatfejlesztés mellett egy komplex szakmai közösséget alkotunk, ahol többek közt a performance marketing (paid és owned media egyaránt) management, BI és Recommendation engine fejlesztési feladatok is zajlanak. Ezen belül a webanalitika csapat az OTP csoport digitális csatornáinak és ügyfélutaknak mérését biztosítja úgy, hogy a keletkező adatokra támaszkodva megfelelő üzleti, és technológiai fejlesztéseket vigyünk véghez!

Miben számítunk rád? Banki, illetve belföldi és külföldi leányvállalatokhoz kapcsolódó feladatok mentén, melyek az alábbiak:

  • Üzleti megkeresés alapján a meglévő és új termékeink és folyamataink megértése, mérésükhöz szükséges főbb pontok azonosítása
  • Digitális analitikai munkatársak / külső analitikai ügynökség által kidolgozott mérési tervek elfogadása, javaslattétel a javításra
  • Elfogadott tervek alapján a mérések beállítása Google Tag Managerben
  • Haladó szintű üzleti, valami felhasználói út elemzések készítése Looker Studio-ban, Google Analytics 4, valamint Google BigQuery adatforrásokból
  • Kialakított app (Android, iOS) és web mérések tesztelése
  • Digitális analitikai munkatársak szakmai segítése, tudásmegosztás
  • Kapcsolattartás külső analitikai ügynökségekkel, munkájuk felügyelete

Te vagy az ideális jelölt, ha ezeket tudod:

  • Google Analytics (GA4) haladó szintű ismerete
  • Folyamat és rendszerszemléletű megközelítés
  • Proaktív hozzáállás, új ötletek/megoldások kezdeményezése
  • Google Tag Manager haladó szintű ismerete
  • Alap szintű Javascript ismeret
  • Google BigQuery haladó szintű ismerete
  • Haladó szintű SQL ismeret
  • Tárgyalóképes (élő) angol nyelvtudás

Jelentkezésednél előny jelent:

  • Google Analytics Certificate
  • Jira és Confluence alapismeretek
  • Agilis munkakörben szerzett tapasztalat

Amit ezekért cserébe nyújtani tudunk:

  • Támogató, szakmailag felkészült csapat
  • Workshopok, konferenciák és képzések
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Tervezhető karrierpálya, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség, érdekes feladatok és kihívások
  • Home Office munkavégzési lehetőség és egy barátságos munkakörnyezet az ország egyik legmodernebb irodaházában