Webanalitikai gyakornok

Dátum:  2024. ápr. 12.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:
Webanalitikai gyakornoki pozícióra

Feladatok, amik rád várnak:

•    Beilleszkedés egy digitális értékesítési és analitikai feladatokkal foglalkozó szakmai közösségbe
•     Az OTP bank és leányvállalataihoz tartozó digitális csatornák ügyfélútjainak mérése
•    Az ügyfélutak mérési pontjainak definiálása, közösen az üzleti területekkel
•    A mérési tervek elkészítése után részétel az implementációban és tesztelésben
•    A társterületek igénye alapján a szükséges riportokat elkészítése is feladat
•    Cél, hogy olyan tudást szerezz, ami alapján már a riportokból releváns üzleti értéket is megfogalmazz, mint például egy ügyfélútra vonatkozó fejlesztés
•    Ha mindezekkel megvagyunk, akkor akár ezeket te magad mutasd be
•    A fentiekhez először el kell sajátítanod a webanalitikai és egyéb eszközök használatát (Google Analytics, Google Tag Manager, HotJar)

Elvárások:

•    Tudásvágy
•    Jó csapatmunka-készség
•    Kreatív probléma megoldás
•    Részletorientáltság és precizitás
•    Önálló munkavégzésre való képesség, proaktivitás
•    Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

•    Változatos, kihívást és széleskörű szakmai fejlődést biztosító feladatok, betekintés a bankszektor működésébe
•    Ráláthatsz egy nemzetközi bankcsoporton belüli digital factory működésébe, a webanalitikai feladatokon túl képet kaphatsz a performance marketing világáról, recommendation engine fejlesztésről, az adat tényleges értékké formálásáról
•    Szerves részévé válhatsz a Digitális Divízió Omnichannel Tribe-jának működésébe
•    Iskolaszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatás heti 20-30 óra között
•    Órabér: bruttó 2200 Ft/óra
•    Támogató vezetői hozzáállás
•    Motivált, célorientált, igazi szakmai közösséget alkotó csapatot
•    Folyamatos képzésekkel, tréningekkel
•    Rugalmas otthoni munkavégzési lehetőség
•    Stabil, hosszútávú karrierlehetőséggel

Munkavégzés helye: XIII. kerület

Gyere el a 2024. február 27-én megrendezésre kerülő OTP Bank Nyílt Napjára! Amellett, hogy mindent megtudhatsz karrierlehetőségeinkről, izgalmas programok is várnak!