Állásajánlat megosztása

Vállalkozói tanácsadó Nagy Lajos kir. útja

Dátum : 2019.06.02.

Hely: Budapest, BU, HU, 1148

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

A(z) Nagy Lajos király útja 19-21. sz. Fiók

Vállalkozói tanácsadó

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok

banki és bankcsoporti termékek, szolgáltatások értékesítése

kapcsolattartás KKV ügyfelekkel, akvizíció

hiteltárgyalások lebonyolítása, ügyféligények felmérése

hitelképesség vizsgálat, ajánlatok összeállítása

előterjesztések, szerződések elkészítése

monitoring feladatok ellátása

Akit keresünk:

felsőfokú szakirányú végzettséggel és legalább 3 éves banki gyakorlattal rendelkezik KKV területen

munkájában pontos és megbízható

eredmény- és teljesítményorientált

ügyfélcentrikus, jó kommunikációs készséggel bír

gyorsan sajátítja el az új ismereteket

Amit előnynek tartunk:

vállalatfinanszírozási tapasztalat

Amit kínálunk:

munkaviszonyban történő munkavégzés

folyamatos szakmai és személyes fejlődés, korszerű képzési lehetőségek

fix alapbér és teljesítmény arányos jutalék

cafeteria csomag