Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Vállalkozói tanácsadó 1033 Budapest Flórián tér 15

Dátum : 2022.01.24.

Hely: Budapest, BU, HU, 1033

Az OTP Bank 1039 Budapest, III. Flórián tér 15. bankfiókja, Vállalkozói tanácsadómunkakörbe keresi új csapattagját.
Feladatok:
•    Vállalkozói egyszerű és speciális hitelek ajánlása és értékesítése, tárgyalás lebonyolítása.
•    Vállalkozói bankszámla és hitel gondozása, hátralékkezelési valamint monitoring tevékenység fióki feladatainak elvégzése.
•    A munkafolyamathoz kapcsolódó ügyfél tájékoztatás, kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyfelek igényeihez kapcsolódó információgyűjtés.
•    Vállalkozói munkatársak szakértői szintű támogatása.
•    Teljes körű pénzforgalmi műveletek elvégzése, számlavezetési és betéti termékek értékesítése.
•    Egyéb banki- és bankcsoporti termékek keresztértékesítése.

Elvárások:
•    Felsőfokú szakirányú végzettség.
•    MKV üzletági vizsga és vállalkozói számlavezetési, hitelezési tapasztalat.

Miért lehet vonzó számodra ez a lehetőség:

•    mert biztonságot, stabilitást és jövőképet nyújt neked Magyarország legnagyobb pénzügyi szereplője
•    innovatív munkáltatóként átfogó képzési rendszert, karriert kínálunk
•    vár rád egy támogató, vidám, nyitott csapat, ahol nap, mint nap ügyfeleink problémáit oldjuk meg, de emellett nem feledkezünk meg egymásról sem