Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Vállalkozói munkatárs 1033 Budapest Szentendrei út 115

Dátum : 2021.09.09.

Hely: Budapest, BU, HU, 1033

Az OTP Bank 1033 Budapest, Szentendrei út 115., Szombaton is nyitvatartó bankfiókja, Vállalkozói munkatárs munkakörbe keresi új csapattagját.
Feladatok:
Vállalkozói hitelek ajánlása és értékesítése, tárgyalás lebonyolítása.
Vállalkozói számlavezetési feladatok ellátása.
Vállalkozói bankszámla és hitel gondozása, hátralékkezelési, valamint monitoring tevékenység fióki feladatainak elvégzése.
A munkafolyamathoz kapcsolódó ügyfél tájékoztatás, kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyfelek igényeihez kapcsolódó információgyűjtés.
Vállalkozói kapcsolattartó felé aktív referálás a kiemelt ügyfelekre vonatkozóan.
Egyéb banki- és bankcsoporti termékek keresztértékesítése.
Elvárások:
Középfokú gazdasági végzettség.
Erős lakossági számlavezetési és hitelezési tapasztalat.
Angol nyelv középfokú ismerete
Előny:
Vállalkozói számlavezetési és hitelezési tapasztalat
Miért lehet vonzó számodra ez a lehetőség:
-    mert biztonságot, stabilitást és jövőképet nyújt neked Magyarország legnagyobb pénzügyi szereplője
-    innovatív munkáltatóként átfogó képzési rendszert, karriert kínálunk
-    vár rád egy támogató, vidám, nyitott csapat, ahol nap, mint nap ügyfeleink problémáit oldjuk meg, de emellett nem feledkezünk meg egymásról sem