Vállalkozói Információs Vonal (VIV) szakértő

Dátum:  2024. aug. 17.

Mi lenne a te feladatod:

  • MKV üzletági termékek, folyamatok, rendszerekkel kapcsolatos tudás és támogatás biztosítása a (retail) értékesítési csatornák részére telefonon és SNOW rendszeren keresztül;
  • Telefonos és írásbeli szakmai támogatás, a hálózatból beérkezett kérdéskörök (termék, rendszer, folyamat) kezelése, valamint megválaszolása, esetleges;
  • Állásfoglalás kérése a kompetens társterületektől és üzletágaktól;
  • Javaslatétel termék és folyamat felülvizsgálatra, valamint terméktámogató anyagok készítésére és módosítására.

Mit várunk tőled?

  • Legalább 3-5 év vállalkozói értékesítési területén szerzett szakmai tapasztalat;
  • Vállalkozói számlák és standard hitelek magas szintű termék, rendszer és folyamat ismerete;
  • Vállalkozói szolgáltatásokhoz tartozó egyéb keresztértékesíthető termékek ismerete (pl.: lekötött betét, POS, üzleti kártyák);
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, ügyfélközpontú támogató szemléletmód;
  • Csapatban való működés képessége, nyitott személyiség;
  • Kreativitás, jó problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség, vállalati pénzügyi ismeretek;
  • Vállalkozói ügyfélkiszolgálásban végzett minimum 3 éves standard hitelezési tapasztalat;
  • Támogatói munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Vállalkozói piac ismerete;
  • Gyors tanulási képesség.

Ezeket adjuk cserébe:

  • Vidám, összetartó, támogató csapat;
  • Hosszú távon stabil munkahely;
  • Versenyképes fizetés, alapbéren felül számos plusz juttatás;
  • Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása;
  • Kreatív, izgalmas feladatok.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület