Vállalati team támogató szakértő-1113 Budapest, Bartók B. út 92-94.

Dátum:  2024. ápr. 10.
Hely:

Budapest, HU, 1113

Az OTP Bank Budapesti Régió Közép- és Nagyvállalati Területe
(1113 Budapest, Bartók B. út 92-94.)
team támogatói munkakörbe keresi új csapattagját.

Leendő feladataid:

•    Egyedi passzív és aktív termékkondíciók engedélyeztetése, karbantartása;
•    Hitel/garanciakeretek terhére önállóan történő hitelfolyósítások és törlesztések, garancia kibocsátások ügyintézése;
•    ügyfél kommunikáció, egyeztetés ügyféllel, referensekkel, elemzőkkel, jogi, árazási és termékszakértői területtel, kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.
•    Hitelekkel és biztosítékokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása:
•    Ügyfél/ügylet/biztosíték adatok, rögzítése és karbantartása dokumentumok feltöltése a rendszerekbe, előszűrés, minősítés elvégzése, adatellenőrzés, értékbecslés megrendelése, stb.
•    Szerződéskötési, folyósítási és utólag teljesítendő feltételek teljesülésének ellenőrzése
•    Hiteldossziék kezelése, karbantartása
•    Biztosítéki nyilvántartásokkal (Földhivatal, HBNY, biztosítók) kapcsolatos ügyintézés;
•    Monitoring tevékenység ellátása, szükséges adatok beszerzése, rögzítése, feldolgozása, szükséges egyeztetések lebonyolítása;
•    Riportokhoz, hatósági megkereséshez szükséges dokumentumok összegyűjtése és átadása
•    Közép- és nagyvállalatok számlanyitásában, számlavezetéshez kapcsolódó egyedi megoldások kialakításában, egyedi számlaforgalmi megállapodások kezelésében való közreműködés, önálló munkavégzés;

Téged keresünk, ha:
•    felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettséggel rendelkezel
•    megtalálod a hangot az emberekkel
•    megfelelő szóbeli és írásbeli kommunikációs készséggel rendelkezel
•    jó problémamegoldó-, együttműködési és alkalmazkodási képesség jellemez és fogékony vagy az újdonságok befogadására
•    képes vagy mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre

Előnynek tartjuk, ha:
•    rendelkezel  közép- és nagyvállalati banki területen szerzett tapasztalattal, és ismered az aktív és passzív banki termékeket
•    van tárgyalási szintű szakmai angol nyelvtudásod

Miért lehet vonzó számodra ez a lehetőség:
•    mert biztonságot, stabilitást és jövőképet nyújt neked Magyarország legnagyobb pénzügyi szereplője
•    innovatív munkáltatóként átfogó képzési rendszert, karriert kínálunk
•    támogatunk szakmai kiteljesedésedben
•    vár rád egy befogadó csapat, ahol nap, mint nap ügyfeleink problémáit oldjuk meg, de emellett nem feledkezünk meg egymásról sem
•    versenyképes bérezési rendszerünk van, ezen felül cafeteriát adunk, továbbá hozzájárulunk egészségpénztári és önkéntes nyugdíjcélú megtakarításaidhoz, valamint egészségbiztosítási szolgáltatási csomagot is biztosítunk.