Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Vállalati team támogató-1033 Budapest, Flórián tér 15.

Dátum : 2021.09.16.

Hely: Budapest, BU, HU, 1051

Az OTP Bank Budapesti Régió Közép- és Nagyvállalati Területe

team támogatói munkakörbe keresi új csapattagját.

Leendő feladataid:

Közép- és nagyvállalatok számlanyitásában, számlavezetéshez kapcsolódó egyedi megoldások kialakításában, egyedi számlaforgalmi megállapodások kezelésében való közreműködés, önálló munkavégzés;

Egyedi passzív és aktív termékkondíciók engedélyeztetése, karbantartása;

Hitel/garanciakeretek terhére önállóan történő hitelfolyósítások és törlesztések, garancia kibocsátások ügyintézése;

Hitelekkel és biztosítékokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása:

Ügyfél/ügylet/biztosíték adatok, rögzítése és karbantartása dokumentumok feltöltése a rendszerekbe, előszűrés, minősítés elvégzése, adatellenőrzés, értékbecslés megrendelése, stb.

Szerződéskötési, folyósítási és utólag teljesítendő feltételek teljesülésének ellenőrzése

Biztosítéki nyilvántartásokkal (Földhivatal, HBNY, biztosítók) kapcsolatos ügyintézés;

Monitoring tevékenység ellátása, szükséges adatok beszerzése, rögzítése, feldolgozása, szükséges egyeztetések lebonyolítása;

Riportokhoz, hatósági megkereséshez szükséges dokumentumok összegyűjtése és átadása

Téged keresünk, ha:

felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettséggel rendelkezel

megtalálod a hangot az emberekkel

megfelelő szóbeli és írásbeli kommunikációs készséggel rendelkezel

jó problémamegoldó-, együttműködési és alkalmazkodási képesség jellemez és fogékony vagy az újdonságok befogadására

képes vagy mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre

Előnynek tartjuk, ha:

rendelkezel  közép- és nagyvállalati banki területen szerzett tapasztalattal, és ismered az aktív és passzív banki termékeket

van tárgyalási szintű szakmai angol nyelvtudásod

van számlavezetési területen szerzett több éves tapasztalatod

Miért lehet vonzó számodra ez a lehetőség:

mert biztonságot, stabilitást és jövőképet nyújt neked Magyarország legnagyobb pénzügyi szereplője

innovatív munkáltatóként átfogó képzési rendszert, karriert kínálunk

vár rád egy befogadó csapat, ahol nap, mint nap ügyfeleink problémáit oldjuk meg, de emellett nem feledkezünk meg egymásról sem

versenyképes bérezési rendszerünk van, ezen felül cafeteriát adunk, továbbá hozzájárulunk egészségpénztári és önkéntes nyugdíjcélú megtakarításaidhoz, valamint egészségbiztosítási szolgáltatási csomagot is biztosítunk.