Vállalati kommunikációs tanácsadó

Dátum:  2024. szept. 18.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.
munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:
határozott időre

Feladatok:

•    Szakterületekhez kötődő PR feladatok ellátása
•    Stratégiai kommunikációs tervek kidolgozása és végrehajtása
•   Szövegírási feladatok ellátása (interjúk, beszédek, felkészítők, közlemények)
•   Kiemelt rendezvények kommunikációs támogatása
•    Social média aktivitások tervezése, kivitelezése
•   Mérési rendszer ismerete, fejlesztése
•    Eredmények riportolása
•    Kapcsolattartás a stakeholderekkel, illetve az ügynökséggel
•    Üzleti tervezési folyamat támogatása
•    Részvétel munkacsoportok, érintett területek munkájában, érdekképviselet

Elvárások:

•    Felsőfokú közgazdasági/kommunikációs/ végzettség
•    Kiváló kommunikációs készség
•   Agilitás
•    Precizitás, terhelhetőség, gyorsaság
•    Kiváló problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés
•   A szakmai fejlődés igénye
•    Hasonló területen szerzett 2-4 éves szakmai gyakorlat
•    Aktív angol közép- vagy felsőfokú nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
•    MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

•    Angol szakmai közép vagy felsőfokú nyelvvizsga
•     Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalatok
•    Stratégiai gondolkodás
•   Képvágó programok ismerete, mozgóképes látásmód

Amit kínálunk:

•    Határozott idejű munkaviszony
•    Modern irodai környezet
•    Lendületes összetartó csapat
•    Szakmai fejlődési, továbblépési lehetőség
•    Vonzó béren kívüli juttatási csomag
•    Támogató vezetői hozzáállás

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület