Vállalati hitelfolyamatfejlesztési tanácsadó

Dátum:  2024. aug. 29.

OTP Bank Nyrt. Corporate Banking Igazgatósága keres munkatársakat
Vállalati hitelfolyamat fejlesztési tanácsadó
munkakörbe.

Feladatok, amik rád várnak:
•    részvétel az új folyamatok tervezésében, üzleti igényeinek kialakításában, vállalati hitelezési területen
•    folyamatok teljesítményének figyelése, ütemezett felülvizsgálata, fejlesztési lehetőségek feltérképezése
•    aktuális jogszabályoknak való megfelelés biztosítása
•    folyamatjavítási javaslatok előterjesztése, véleményeztetése és szükség szerint elfogadtatása, valamint tesztelése a hatékonysági célok végrehajtása érdekében
•    mérésekhez szükséges mutatószámok meghatározása
•    felhasználók támogatása: az új folyamatokhoz oktatási anyagok és felhasználói segédletek, illetve kézikönyv elkészítése; bemutatók tartása
•    projektekben való részvétel: termék-, alkalmazás- és más folyamatmenedzserekkel együttműködésben
•    automatizált, illetve digitális megoldások kialakítása, a magas szintű ügyfélélmény biztosítása érdekében
•    termékekkel és folyamatokkal kapcsolatos kommunikáció
•    csoportszintű megoldások kidolgozásában való részvétel

Amire szükséged lesz a sikerhez:
•    közgazdasági / pénzügyi felsőfokú végzettség
•    banki területen szerzett folyamat- és termékmenedzsment tapasztalat
•    üzleti angol nyelv aktív ismerete
•    folyamatszemléletű gondolkodásmód
•    jogi és piaci környezet ismerete
•    kezdeményezőkészség
•    önálló munkavégzés, egyúttal csapatmunkában együttműködés
•    prezentációs készség
•    strukturált gondolkodás
•    változások kezelése
•    elemzőkészség
•    céltudatos, eredményorientált hozzáállás

Előnyt jelent:
•    vállalati- , nagyvállalati hitelezéssel összefüggő rendszer és piaci gyakorlati ismeret
•    fedezetkezelési, biztosíték értékelési, nyilvántartási módszerek, rendszerek ismerete
•    vállalati közvetlen állami és EU támogatás, támogatott hitel, kezelés, jelentés folyamatainak ismerete

Amit kínálunk:
•    Versenyképes juttatási csomag
•    Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
•    Professzionális munkakörnyezet
•    Fejlődő és innovatív vállalati háttér
•    Támogató csapat
•    Igényes, változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok

Munkavégzés helye: Budapest XIII. (Babér utca)