Vállalati egyedi hitelezési tanácsadó (Budapest)

Dátum:  2024. aug. 15.
Hely:

Budapest, HU, 1052

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Vállalati egyedi hitelezési tanácsadó
(Budapest)

Az OTP Bankcsoport központi Faktoring Főosztályának bővülő Hitelezési csapatába keresünk munkatársat, egyedi, komplex készlet-vevő finanszírozási ügyletek hitelezési tanácsadói feladatainak ellátására. aki részese lehet a hazai gazdasági élet meghatározó szerepelőinek finanszírozásában.

Egy lehetőség, hogy megismerd a Közép és Kelet-Európában meghatározó bankcsoport anyabankjának központi területét és Te is részese legyél a piaci trendek alakításának.

Feladatok:

  • A meglévő portfólióban tartozó vállalati ügyletek, elsősorban készlet/vevő fedezetű hitelek menedzselésével kapcsolatos feladatok ellátása, a finanszírozási struktúra kialakításában való aktív részvétel, a speciális ügyletfinanszírozáshoz kapcsolódó értékesítésben és termékfejlesztésében való közreműködés;
  • Vállalati ügyfelekkel foglalkozó társterületi és hálózati kollégák szakmai támogatása;
  • Ügyféltárgyalásokon való aktív részvétel;
  • Előterjesztési folyamatok koordinálása, ügylethez kapcsolódó előterjesztések készítése és a finanszírozási konstrukcióra vonatkozó javaslattétele, kockázatok felmérése, jóváhagyási folyamatban az ügyletek képviselete;
  • Döntéseket követő szerződéses dokumentáció véglegesítése a Bank egyéb területeinek bevonásával (jellemzően üzleti, jogi, hitelellenőrzés).

Akit keresünk:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi iskolai végzettség;
  • Minimum 5 éves vállalatfinanszírozás területen szerzett tapasztalat;
  • Jó kapcsolatteremtő, kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • Terhelhetőség, strukturált gondolkodás;
  • Önálló munkavégzés;
  • Angol nyelvismeret;
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság;
  • Word, Excel, Power Point magas szintű felhasználói ismerete.

Előny:
- KKV és Nagyvállalati szegmensben szerzett finanszírozási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport;
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek;
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag;
  • Folyamatosan fejlődő és innovatív munkakör;
  • Dinamikusan fejlődő, bővülő csapatban való részvétel;
  • Hibrid munkavégzés – lehetőség otthoni munkavégzésre.

Munkavégzés helye: Budapest, V. Deák Ferenc utca 7-9.