Vállalati CRM tanácsadó

Dátum:  2024. ápr. 25.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Kereskedelmi Banki Divíziója
bővülő, dinamikus csapatába új munkatársat keres
Vállalati CRM szakértő tanácsadó
pozícióba

Feladatok:
•    Csoportszintű vállalati CRM bevezetésében történő részvétel
•    Vállalati értékesítést támogató CRM funkcionalitások üzleti oldali fejlesztési feladatainak ellátása
•    A vállalati terület által használt funkcionalitás fejlesztésre történő specifikálása, azok részletes készítése és egyeztetése a fejlesztő területekkel, a fejlesztések üzleti oldali tesztelése
•    Leánybanki bevezetésben történő aktív koordináció
•    Kapcsolattartás az értékesítés közvetlen szereplőivel és társterületekkel
•    Leánybanki üzleti oldali fejlesztési igények gyűjtése, rendszerezése, priorizálása
•    Részvétel a külföldi vállalati CRM rendszerek operatív működtetésében
•    Vállalati ügyfélkörhöz kapcsolódó folyamatok automatizálási lehetőségeinek feltárása
•    Támogató anyagok készítése és karbantartása, oktatási tevékenység végzése

Elvárások:
•    Felsőfokú gazdasági végzettség, vállalati pénzügyi ismeretek
•    Bank vállalati területén szerzett kapcsolattartói, termék vagy folyamatfejlesztési tapasztalat
•    MS Excel és PowerPoint emelt szintű ismerete
•    Analitikus és folyamatvezérelt gondolkodásmód, elemzési képesség
•    Precíz, pontos, alapos munkavégzés
•    Eredményorientált szemlélet
•    Kreativitás, jó problémamegoldó képesség
•    Csapatban való működés képessége, nyitott személyiség
•    Középfokú angol aktív nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Előny:
•    Pénzügyi szektorban szerzett CRM, front end és vagy folyamatfejlesztési tapasztalat
•    Banki vagy kereskedelmi CRM rendszer használatában szerzett tapasztalat
•    UX/UI tapasztalat, kapcsolódó fejlesztői alkalmazások ismerete
•    Agilis fejlesztésben szerzett tapasztalat
•    Relációs adatbázis-kezelési ismeretek (SQL vagy MS Access)
•    Vállalati piac és ágazati ismerete

Amit kínálunk:
•    Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
•    Izgalmas, kihívást jelentő feladatok
•    Versenyképes bérezés és juttatási csomag
•    Dinamikusan fejlődő, bővülő csapatban való részvétel
•    Lehetőség az otthoni munkavégzésre

Foglalkoztatás módja: határozatlan idejű