Állásajánlat megosztása

Vállalati CRM szenior szakértő

Dátum : 2018.11.27.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Vállalati értékesítést támogató front end felület és kapcsolódó üzleti folyamatok fejlesztése, és hálózati implementációja
  • Kiszolgáló adatpiacok és riporting funkcionalitások fejlesztése
  • Kapcsolattartás az értékesítés közvetlen szereplőivel, termékfejlesztési területekkel
  • Üzleti oldali fejlesztési igények gyűjtése, rendszerezése, priorizálása
  • Részletes üzleti specifikációk készítése és egyeztetése a fejlesztő területekkel
  • Részvétel a CRM rendszerek operatív működtetésében
  • Támogató anyagok készítése és karbantartása
  • Oktatási tevékenység végzése
  • Digitalizációt támogató, illetve egyéb banki projektekben való aktív részvétel

Akit keresünk:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség, vállalati pénzügyi ismeretek
  • CRM, front end és vagy folyamatfejlesztési tapasztalat
  • MS Excel és PowerPoint emelt szintű ismerete
  • Analitikus és folyamatvezérelt gondolkodásmód, elemzési képesség
  • Precíz, pontos, alapos munkavégzés
  • Kreativitás, jó problémamegoldó képesség
  • Csapatban való működés képessége, nyitott személyiség
  • Hatékony időbeosztás
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit előnynek tartunk:

  • UX/UI tapasztalat, kapcsolódó fejlesztői alkalmazások ismerete
  • Projektirányítási tapasztalat
  • Relációs adatbázis-kezelési ismeretek (SQL vagy MS Access)
  • Oktatási tapasztalat
  • Bankszektorban vállalati területen szerzett több éves releváns szakmai tapasztalat
  • KKV piaci és ágazati ismerete
  • SAP, SAS, Oracle vagy egyéb reporting és adatvizualizációs eszközök ismerete
  • Thinkcell szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag