Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Vállalati CRM szakértő munkatárs

Dátum : 2022.01.13.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • Vállalati értékesítést támogató CRM funkcionalitások üzleti oldali fejlesztési feladatainak ellátása
  • Vállalati ügyfélkörhöz kapcsolódó folyamatok automatizálási lehetőségeinek feltárása
  • Kapcsolódó riporting funkcionalitások üzleti oldali fejlesztése
  • Kapcsolattartás az értékesítés közvetlen szereplőivel, termékfejlesztési területekkel
  • Üzleti oldali fejlesztési igények gyűjtése, rendszerezése, priorizálása
  • Részletes üzleti specifikációk készítése és egyeztetése a fejlesztő területekkel, a fejlesztések üzleti oldali tesztelése
  • Részvétel a Vállalati CRM rendszerek operatív működtetésében
  • Támogató anyagok készítése és karbantartása, oktatási tevékenység végzése
  • Csoportszintű vállalati CRM projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség, vállalati pénzügyi ismeretek
  • Pénzügyi szektorban szerzett CRM, front end és vagy folyamatfejlesztési tapasztalat
  • MS Excel és PowerPoint emelt szintű ismerete
  • Analitikus és folyamatvezérelt gondolkodásmód, elemzési képesség
  • Precíz, pontos, alapos munkavégzés
  • Kreativitás, jó problémamegoldó képesség
  • Csapatban való működés képessége, nyitott személyiség
  • Középfokú angol aktív nyelvtudás

Előny:

  • UX/UI tapasztalat, kapcsolódó fejlesztői alkalmazások ismerete
  • Agilis fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Relációs adatbázis-kezelési ismeretek (SQL vagy MS Access)
  • Bankszektorban vállalati területen szerzett több éves releváns szakmai tapasztalat
  • Vállalati piac és ágazati ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület