Vállalati CRM szakértő

Dátum : 2022.11.15.

Hely: Budapest, BU, HU, 1052

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

OTP Bank
Kereskedelmi Banki Divízió
Vállalati CRM szakértő munkatársat keres

Feladatok:

•    Csoportszintű vállalati CRM bevezetésében történő részvétel
•    Vállalati értékesítést támogató CRM funkcionalitások üzleti oldali fejlesztési feladatainak ellátása
•    Vállalati ügyfélkörhöz kapcsolódó folyamatok automatizálási lehetőségeinek feltárása
•    Leánybanki bevezetésben történő aktív koordináció
•    Kapcsolattartás az értékesítés közvetlen szereplőivel és társterületekkel
•    Kapcsolódó riporting funkcionalitások üzleti oldali fejlesztése
•    Leánybanki üzleti oldali fejlesztési igények gyűjtése, rendszerezése, priorizálása
•    Részletes üzleti specifikációk készítése és egyeztetése a fejlesztő területekkel, a fejlesztések üzleti oldali tesztelése
•    Részvétel a külföldi vállalati CRM rendszerek operatív működtetésében
•    Támogató anyagok készítése és karbantartása, oktatási tevékenység végzése

Elvárások:

•    Felsőfokú gazdasági végzettség, vállalati pénzügyi ismeretek
•    Bankszektorban szervezett vállalatfinanszírozási tapasztalat
•    MS Excel és PowerPoint emelt szintű ismerete
•    Analitikus és folyamatvezérelt gondolkodásmód, elemzési képesség
•    Precíz, pontos, alapos munkavégzés
•    Kreativitás, jó problémamegoldó képesség
•    Csapatban való működés képessége, nyitott személyiség
•    Középfokú angol aktív nyelvtudás

Előny:

•    Pénzügyi szektorban szerzett CRM, front end és vagy folyamatfejlesztési tapasztalat
•    UX/UI tapasztalat, kapcsolódó fejlesztői alkalmazások ismerete
•    Agilis fejlesztésben szerzett tapasztalat
•    Relációs adatbázis-kezelési ismeretek (SQL vagy MS Access)
•    Vállalati piac és ágazati ismerete

Amit kínálunk:

•    Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport: Kelet-Közép- Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportja, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
•    Izgalmas, kihívást jelentő feladatok
•    Szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
•    Versenyképes bérezés és juttatási csomag