Vállalati üzletfejlesztési tanácsadó

Dátum:  2024. szept. 24.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

OTP Bank
Kereskedelmi Banki Divízió
Üzletfejlesztési tanácsadó
munkatársat keres

Feladatok:
•    Adatvezérelt MS Power Platform megoldások bevezetésének üzleti támogatása:
o    Az üzleti igények meghatározása és a fejlesztés üzleti támogatása.
o    Szükséges üzleti specifikáció elkészítése, kapcsolódó adatkörök meghatározása, adat értelmezése és adattisztítás támogatása. Folyamatfejlesztési javaslatok.
o    Számított mutatók módszertanának meghatározása, adat- és folyamatmodellezés támogatása az üzleti igények képviseletével.
o    Felhasználói felületek / Vizualizáció megtervezéséhez üzleti igények meghatározása, tesztelése.
o    A megoldás bevezetésének támogatása oktatással, kézikönyv készítéssel.
o    Bevezetést követő utógondozás üzleti oldalról (esetleges problémák kezelése, további igények, lehetőségek azonosítása).
•    Értékesítés támogatás:
o    Értékesítés stratégiai célú üzleti támogatása, üzleti lehetőségek feltárása, elemzése, kapcsolódó célcsoport kijelölés.
o    Az üzletági banki termékek értékesítésének, jövedelmezőségének és célszegmensének folyamatos nyomon követése.
o    Ügyfelekhez kapcsolódó hálózati kommunikáció/feladatok szakmai előkészítése, kiosztása, visszamérése, összesítése.

Elvárások:
•    Felsőfokú gazdasági, pénzügyi végzettség
•    Min. 5 év üzletfejlesztési, értékesítési tapasztalat
•    Vállalati banki finanszírozási tapasztalat
•    Adatalapú megoldások (pl. Power BI) felhasználói szintű ismerete
•    Középfokú angol aktív nyelvtudás
•    Analitikus gondolkodásmód, erős információ-feldolgozás, részlet-orientáltság
•    Jó kapcsolatépítési készség és üzleti érzék
•    Eredmény- és minőségközpontú munkavégzés
•    Kezdeményező és változást ösztönző személyiség
•    Szakértői hozzáállás, rendszerszemlélet

Előny:
•    További low-code, no-code megoldások (pl. Power Apps, Power Automate) ismerete
•    AI felhasználói ismeretek

Amit kínálunk:
•    Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport: Kelet-Közép- Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportja, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
•    Izgalmas, kihívást jelentő feladatok
•    Szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
•    Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület, Babér utca