Vállalati üzletfejlesztési elemző tanácsadó

Dátum:  2024. szept. 25.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

OTP Bank
Kereskedelmi Banki Divízió
Üzletfejlesztési elemző munkatársat keres

Feladatok:
•    Értékesítést támogató MS Power Platform megoldások fejlesztése
•    A megoldásokhoz szükséges üzleti/funkcionális/technikai specifikáció elkészítése
•    Adatforrások felmérése, azonosítása, adattisztítás, adatkapcsolatok létrehozása, adatbázisok karbantartása
•    Adatmodellek, Folyamatmodellek kialakítása, az adatvizualizáció/applikáció elkészítése, tesztelése
•    A szoftver megoldások dokumentációjának elkészítése, a megoldások karbantartása
•    Adattárházi lekérdezések, elemzések elvégzése, eredménykalkulációk készítése termékfejlesztési, ügyfélkezelési, kommunikációs és értékesítési döntések támogatása céljából.
•    Potenciális AI megoldások feltérképezése, azonosítása, kapcsolódó fejlesztések támogatása
•    Vállalati adatvagyon folyamatos feltérképezése, fejlesztése

Elvárások:
•    Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség
•    Min. 5 év elemzési/Power Platform tapasztalat
•    Low-code, no-code fejlesztési ismeretek, adatvizualizációs ismeretek (kiemelten MS Power Platform és azon belül Power BI),
•    Adattárház, adattisztítás, adatmodellezés, adatmozgatási ismeretek
•    SQL ismerete
•    Középfokú angol aktív nyelvtudás
•    Analitikus gondolkodásmód, erős információ-feldolgozás, részlet-orientáltság
•    Eredmény- és minőségközpontú munkavégzés
•    Kezdeményező és változást ösztönző személyiség
•    Szakértői hozzáállás, rendszerszemlélet
•    Csapatban való működés képessége

Előny:
•    Power Apps, Power Automate fejlesztési tapasztalat
•    AI integrációs ismeretek
•    Banki tapasztalat
•    Vállalati ügyfélkör ismerete

Amit kínálunk:
•    Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport: Kelet-Közép- Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportja, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
•    Izgalmas, kihívást jelentő feladatok
•    Szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
•    Versenyképes bérezés és juttatási csomag