Betöltés...

Vállalati ügyfélkapcsolati szenior tanácsadó- 1054 Budapest, Nádor u. 6. 1

Dátum : 2020.10.22.

Hely: Budapest, BU, HU, 1051

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt. munkatársat keres

Közép- és Nagyvállalati Terület, vállalati ügyfélkapcsolati tanácsadó/szenior tanácsadó munkakör betöltésére

Feladatok:

Közép- és nagyvállalati ügyfélkörben (szegmens 750MFt árbevétel felett) senior ügyfélkapcsolati tevékenység szakértői ellátása;

Meglévő közép és nagyvállalati ügyfelekből álló portfolió kezelése és bővítése

Új ügyfelek akvizíciója, ügyféligények felmérése, ajánlatok összeállítása

Hitelkérelmek befogadása, ügyletek strukturálása, előterjesztése,

Egyeztetés kockázati döntéshozókkal

Szerződéses dokumentációk elkészítése/véleményezése

Meglévő ügyfelek monitoringja, problémás esetekben beavatkozás

Banki és csoportszintű termékek keresztértékesítése

Szakmai követelmények:

Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség;

Felhasználó szintű számítógépes ismeretek;

Tárgyalóképes szóbeli és magas szintű írásbeli angol nyelvtudás (legalább szakmai középfokú angol nyelvvizsga);

Minimum 5 év közép- és nagyvállalati kereskedelmi banki kiszolgálási szegmensben szerzett tapasztalat;

Kereskedelmi banki termékek magas szintű ismerete

Előny:

Projekt és strukturált ügyletekben finanszírozási tapasztalat előnyt jelent.

Szükséges képességek:

Csapatszellem, alkalmazkodó képesség;

Önállóság, kiváló időmenedzsment;

Határozott, dinamikus egyéniség;

Nagyfokú munkabírás, kitartás;

Folyamatszemlélet;

Értékesítési attitűd

Strukturált gondolkodásmód

Amit kínálunk:

Versenyképes alapjövedelem és teljesítményösztönzők

Fejlődési lehetőség

Multinacionális munkakörnyezet;

Dinamikus csapat;

Munkavégzés helye:1051 Budapest, Nádor u. 6.