Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Banki számlavezető rendszer fejlesztési szakértő

Dátum : 2021.09.03.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Leendő feladataid

  • hitelszámla vezető rendszer fejlesztése, mindezt agilis, megújuló környezetben
  • egyeztetések koordinálása az üzleti terület képviselőivel, tervezőkkel, tesztelőkkel a teljes megvalósítás életciklusa folyamán
  • fejlesztői dokumentációk szabványos elkészítése, kód ellenőrzése, modul tesztelése
  • aktív részvétel az éles rendszerben bekövetkező hibák elhárításában

Téged keresünk, ha

  • rendelkezel legalább 2 éves szoftverfejlesztési projektekben szerzett tapasztalattal
  • nyitott vagy a folyamatok működésének önálló feltérképezésére
  • erősséged az analitikus, proaktív gondolkodás és jó problémamegoldó készség
  • lehet Rád számítani és fontos számodra a csapatmunka
  • ismered az adatbázis kezelőket, SQL lekérdezéseket
  • rendelkezel felsőfokú végzettséggel

Előnyt jelenthet számunkra

  • pénzügyi, banki területen szerzett rendszerfejlesztői tapasztalat
  • Oracle PL/SQL programozási ismeretek
  • Linux ismeret
  • fejlesztési módszertanok, modellező eszközök ismerete (UML, Enterprise Architect, Visio)
  • agilis fejlesztési módszertan, Jira, Confluence eszközök ismerete
  • magas szintű MS Office ismeret
  • angolul kommunikálsz írásban és szóban is

Amit kínálunk számodra

  • jó hangulatú összetartó csapat
  • versenyképes fizetés és juttatási rendszer
  • bónusz rendszer
  • külső és belső képzések
  • fejlődési lehetőség
  • stabil háttér, melyet Magyarország legnagyobb bankja biztosít
  • home office lehetőség

Munkavégzés helyszíne

  • 1131. Budapest Babér utca 9.