Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Global Markets leánybanki koordinációs vezető tanácsadó

Dátum : 2020.10.26.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Az OTP Csoport leánybankjai a Közép- Kelet Európai régió több országában is meghatározó szereplői az adott ország tőke- és pénzpiacának és egyik kiemelt célunk a csoportban a befektetés szolgáltatási tevékenység fejlesztése. A külföldi leánybankok markets és befektetés szolgáltatási tevékenység koordinációját ellátó csapatba keresünk új munkatársat.

Feladatok:
•    Leánybanki befektetés szolgáltatási tevékenység szakmai felügyelete, folyamatos segítése, koordinációja
•    Befektetés szolgáltatási tevékenység eredményességének régiós szintű figyelemmel kísérése, felügyelete
•    Közreműködés az egységes befektetés szolgáltatási szervezet és tevékenységi szabályozás felépítésében, folyamatok kialakításában az OTP Csoporton belül
•    Bank akvizíciós tevékenység befektetés szolgáltás oldali támogatása integrációs projektek során
•    Banki belső, illetőleg hatósági vizsgálatokban való részvétel
•    Leánybanki befektetés szolgáltatási tevékenységre vonatkozó bizottsági, és egyéb banki előterjesztések kidolgozása, véleményezése

Akit keresünk:
•    Felsőfokú végzettség
•    Min. 5 év treasury trading és/vagy treasury sales területen szerzett szakmai tapasztalat
•    Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
•    Komplex, szisztematikus gondolkodásmód

Amit kínálunk:
•    Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
•    Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
•    Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. Babér utca