Titkársági szakértő

Dátum:  2024. máj. 7.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank pályázatot hirdet
munkakör betöltésére

Az OTP Bank Ellenőrzési Igazgatósága részére keressük Titkársági szakértő, aki proaktívan tudja támogatni a csoportszintű szakirányítást végző terület vezetőjét és a csapatot.

Feladataid lesznek:

•    A vezető munkájának teljes körű támogatása
•    A vezető naptárának kezelése, időpontok egyeztetése
•    Általános és személyes asszisztencia
•    Titkársági és adminisztratív feladatok ellátása
•    Kapcsolattartás az anyabanki és leányvállalati szervezeti egységekkel, továbbá az ehhez kapcsolódó adminisztráció ellátása, határidők nyomon követése
•    Belső ellenőrzési vizsgálatok adminisztrációja, kimutatások készítése
•    Vezető testületek számára készülő előterjesztések formai előkészítése, határidők figyelése
•    Általános szervezeti ügyek kezelése (eszköz kezelés, új belépők adminisztrációja)
•    Területhez tartozó jogosultságok igénylése, kezelése
•    Bejövő / kimenő posta és telefonhívások kezelése
•    Értekezletek és tárgyalások szervezése, naptár meghívók szervezése, tárgyaló foglalás, catering
•    Rendezvények, utazások szervezése, elszámolása

Téged keresünk ha:

•    Szereztél már legalább 2 éves szakirányú tapasztalatot
•    Aktív középfokú angol nyelvismerettel rendelkezel
•    MS Office programokat felhasználói szinten ismered
•    Dinamikus, proaktív, nyitott személyiségű vagy
•    Rendszerszemlélet, precizitás, terhelhetőség jellemez
•    Kiválóan kommunikálsz, és könnyen teremtesz kapcsolatot
•    Nem riadsz vissza az önálló munkavégzéstől és szeretsz szervezni
•    Határozott fellépéssel rendelkezel
•    Hozzáállásod segítőkész és támogató

Előnynek tekintjük ha:

•    Bankszektorban szereztél már tapasztalatot, ismered a banki folyamatokat
•    Nagyvállalati környezetben szereztél tapasztalatot
•    Felsővezető mellett szereztél már tapasztalatot
Amit ezért cserébe nyújtani tudunk:
•    Hosszú távú, stabil munkahely
•    Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
•    Széleskörű juttatási csomag
•    Inspiráló, modern munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, lendületes csapat
•    Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, 1131, Babér u. 7