Titkársági asszisztens

Dátum:  2024. okt. 17.

Az OTP Bank Nyrt. Corporate Banking Igazgatóságára keressük új munkatársunkat
pozícióba

Feladatok:
•    Az Igazgatóság munkájának támogatása
•    Titkársági és adminisztratív feladatok ellátása:

  • Általános irodai, adminisztratív feladatok elvégzése
  • Megbeszélések szervezése, előkészítése, támogatása
  • Naptárkezelés, tárgyalók foglalása, időpontok szervezése
  • Dokumentumkezelés és postázás
  • Anyagok iktatása, határidők figyelése
  • Telefonhívások kezelése
  • Határidők nyomon követése
  • Kapcsolattartás a társterületekkel, leánybankokkal
  • Utazások indítása, szervezése
  • Az iroda működéséhez szükséges anyagok/eszközök beszerzése

•    Értekezletek, tárgyalások előkészítése:

  • vendégek fogadása, kínálás
  • catering bekészítés biztosítása
  • egyeztetés az értekezletet szervezőkkel vagy a Titkársági kollégákkal

•    Jogosultságkezelés
•    IT beszállítók adminisztrációjával kapcsolatos feladatok, jóváhagyások, megrendelések, teljesítésigazolások nyomon követése

Elvárások:
•    Középfokú iskolai végzettség
•    Társalgási szintű angol nyelvtudás
•    MS Office programok felhasználói szintű ismerete
•    Precíz, pontos munkavégzés
•    Dinamikus, nyitott személyiség és rendszerlátó képesség
•    Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség
•    Előny, ha van hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

 Mit biztosítunk:
•    Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
•    Fejlődő és innovatív vállalati háttér
•    Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest, Babér utca 9.