Tesztmenedzser

Dátum:  2024. ápr. 1.

Az OTP Bank Magyarországon a hitelintézetek közül elsőként vezette be az agilis szervezeti modellt, amelyben Tribe-ok, Squad-ok és Chapter-ek váltották le a korábbi igazgatóságokat, a rövidebb fejlesztési idő és nagyobb munkavállalói elégedettség elérése érdekében. Egy ilyen, dinamikusan fejlődő szervezeti egységbe keressük Tesztmenedzser munkatársunkat, aki proaktívan tudja támogatni a tesztelési folyamatot és önállóan meg tudja tervezni az egyes projektek és termékek tesztelését és koordinálni tudja a tesztelés végrehajtását.

Feladatok:
•    Projektek / tribe-ok tesztelési feladatainak megtervezése, tesztelési terv kidolgozása
•    Tesztelési kockázatok felmérése
•    Tesztelési erőforrások tervezése
•    Tesztek ütemezése, teszttípusok meghatározása
•    Szükséges tesztkörnyezetek tervezése
•    A tesztelési tevékenység végrehajtásának koordinálása
•    Tesztelési riportok készítése
•    Tesztelés alatt talált hibák kezelésének felügyelete

Mit várunk?
•    Felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági végzettség
•    Legalább 2 év tesztmenedzseri vagy teszt koordinátori vagy senior tesztelői tapasztalat
•    Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
•    Jó kommunikációs és prezentációs készség, üzleti szemléletű gondolkodás
•    Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
•    Jó elemző-, szervező és problémamegoldó képesség
•    Önálló tanulási igény és képesség
•    Proaktív munkavégzés

Előnyt jelent:
•    Banki területen szerzett tesztmenedzseri tapasztalat
•    Banki folyamatok ismerete
•    Agilis környezetben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:
•    Megújult, modern, munkavállalói igényekre fókuszáló munkakörnyezet
•    Felkészítő oktatások (banki és informatikai)
•    Szakmai fejlődés lehetősége
•    Versenyképes juttatási rendszer
•    Felelősségteljes, önálló munkavégzés