Tesztkörnyezet menedzser

Dátum:  2024. ápr. 22.

Az OTP Bank Magyarországon a hitelintézetek közül elsőként vezette be az agilis szervezeti modellt, amelyben Tribe-ok, Squad-ok és Chapter-ek váltották le a korábbi igazgatóságokat, a rövidebb fejlesztési idő és nagyobb munkavállalói elégedettség elérése érdekében. Egy ilyen, dinamikusan fejlődő szervezeti egységbe keressük Tesztkörnyezet menedzser munkatársunkat, aki proaktívan tudja támogatni a tesztelési folyamatot.

Feladatok:

  • Tesztkörnyezet CMDB tervezése és vezetése
  • Tesztkörnyezeti telepítésekkel kapcsolatos workflow-k kezelése
  • Tesztkörnyezet üzemeltetői feladatok koordinálása, szervezeti kommunikáció a telepítésekkel kapcsolatban
  • Tesztkörnyezeti incidens menedzsment
  • Kapcsolattartás az érintett szakmai területekkel (IT üzemeltetés és infra, DevOps, release management, IT rendszerszervezés, információ biztonság, architektúra kontroll, stb.)
  • Tesztkörnyezetek elérhetőségének és a tesztkörnyezet igényeinek kiszolgálásának biztosítása
  • Rendszeres frissítések tervezése, kontrollálása és dokumentálása
  • Szakmai sztenderdek meghatározása és érvényesítése

Mit várunk?

  • Felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági végzettség,
  • Több éves Tesztkörnyezet menedzseri vagy IT rendszer szervezői vagy IT üzemeltetői tapasztalat,
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség, IT szemléletű gondolkodás,
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására,
  • Jó elemző-, szervező és problémamegoldó képesség,
  • Banki tapasztalat,
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete,
  • Proaktív munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Banki folyamatok ismerete,
  • ServiceNow és Jira rendszerek ismerete,
  • DevOps pipeline ismerete, Azure Cloud tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Megújult, modern, munkavállalói igényekre fókuszáló munkakörnyezet,
  • Felkészítő oktatások (banki és informatikai),
  • Szakmai fejlődés lehetősége,
  • Home office lehetőség
  • Versenyképes juttatási rendszer,
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés