Állásajánlat megosztása

Tesztelési szakértő (agilis)

Dátum : 2019.08.13.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Napi feladatok

  • Teszteset készítés specifikáció alapján,
  • Manuális tesztelés, tesztelés automatizálása,
  • Teszt scriptek karbantartása és naprakészen tartása,
  • Teszt eredmények validálása,
  • Teszt forgatókönyvek összeállítása,
  • Teszt stratégia készítése,
  • Együttműködés fejlesztőkkel, termékgazdákkal, szupporttal.
Elvárások
  • Minimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalat,
  • Hatékony problémamegoldó képesség,
  • AT eszközök ismeret pl, Selenium és/vagy Appium és/vagy Protactor(preferált),
  • Valamilyen kódolási nyelvismerete Java(preferált), és/vagy .NET
  • Tervezési és dokumentálási készség,
  • Rendszerszemlélet, proaktivitás, precizitás,
  • Angol nyelvismeret: dokumentáció olvasás, megértés, teszteset írása angolul
Előnyt jelent
  • Hasonló IT területén szerzett releváns szakmai tapasztalat (bank, biztosító),
  • Oracle, NodeJS, Angular tapasztalat,
  • CI eszközök ismeret (pl. Jenkins),
  • Git ismeret
  • Webes technológiák ismerete: HTTP, REST, SOAP, HTML, Javascript, XML, JSON,
  • Jmeter, Postman, SoapUI ismeret
  • Mobil alkalmazások tesztelésben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőségek
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Home office lehetőség
  • Stabil piacvezető szervezet