Állásajánlat megosztása

Termékfejlesztési szakértő

Dátum : 2019.06.18.

Hely: Budapest, BU, HU, 1052

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • A Bank befektetési szolgáltatásainak fejlesztése, ezen belül elsősorban a fiókhálózati befektetési szolgáltatási tevékenység támogatása és működtetése
  • A befektetési szolgáltatási tevékenységgel kapcsolatos folyamatok kialakítása, szabályozása, a befektetési termékek termékgazdai feladatainak ellátása
  • A befektetési szolgáltatással foglalkozó kollegák oktatása, támogatása a hálózati és Call centeres ügyintézők szakmai felkészültségének folyamatos támogatása, a jogszabályban megfogalmazott szakmai követelmények kialakítása és nyomon követése
  • Részvétel, a befektetési szolgáltatások személyi és tárgyi feltételeivel kapcsolatos hazai és EU-s jogszabályoknak, szabályozói ajánlásoknak való megfelelés kialakításában, biztosításában, a MiFID2-es jogszabályoknak való megfelelés kapcsán tartott oktatási tevékenység kialakításában
  • Megtakarításokkal kapcsolatos szakmai hírlevelek, támogató anyagok összeállítása, akciótervek megfogalmazása és visszamérése
  • Hálózati tevékenység szabályozása, üzletszabályzatok, hirdetmények, ügyvitelek kialakításában közreműködés
  • Vezetői prezentációs anyagok, kimutatások, elemzések és döntéstámogató anyagok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi iskolai végzettség (BSc vagy folyamatban lévő mester fokozat)
  • Aktív középfokú angol nyelvismeret
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Magas színvonalú szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Együttműködési képesség
  • Minőségi teljesítés képessége
  • Következetesség, elemző képesség
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra
  • Új ismeretek gyors elsajátításának képessége
  • Megoldás orientáltság

Előny:

  • Befektetés szolgáltatási vagy hálózat irányítási tapasztalat
  • Oktatási tapasztalat
  • Nemzetközi tapasztalat
  • Clavis rendszer átfogó ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos jövedelem
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör
  • Stabil hátterű piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport