Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Termék és folyamatfejlesztési szakértő

Dátum : 2021.10.07.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

A csapatról

Egy agilisan működő jelzáloghitelezési csapat keresi új tagját. Ha szeretnéd formálni a jövő bankolását, komplex és átfogó projekteken dolgozni a stratégia alkotástól a megvalósításig és valódi értéket teremteni Közép-Európa egyik legnagyobb bankjának több millió ügyfele számára, jelentkezz hozzánk!

Ezek lesznek a feladataid:

  • A jelzáloghitelezési folyamat áttekintése, elemzése, megújítása és folyamatos finomhangolása
  • A felhasználói igények megismerése, üzleti igénnyé formálása és azok prezentálása
  • A jogszabályi változások és termékfejlesztési igények folyamatorientált megértése és implementálása
  • A bevezetett folyamatok folyamatos visszamérése és továbbfejlesztése üzleti- és ügyféligények alapján
  • Üzleti koncepciók kialakításának támogatása
  • Tesztelői csapattal való együttműködés
  • Hazai és nemzetközi trendek és legjobb gyakorlatok folyamatos monitorozása
  • Folyamatos együttgondolkodás az üzleti és IT tagokkal felálló csapattal a legjobb megoldások megtalálása érdekében

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Egyetemi vagy főiskolai diplomával rendelkezel
  • Folyamat és / vagy üzletfejlesztési területen 2-3 éves tapasztalattal rendelkezel
  • A jelzáloghitelezési folyamatot ismered vagy nagyon szeretnéd megismerni részleteiben
  • Magabiztos Microsoft Office ismeretekkel rendelkezel (elsősorban PowerPoint, Excel és Word), de a folyamatábráktól sem rettensz meg
  • Kezdeményező típus vagy, akire lehet számítani
  • A mindennapjaidban folyamatosan azon gondolkodsz hogyan lehet valamit optimálisan megoldani
  • Foglalkoztatnak az újszerű megoldások, a technikai fejlődés
  • Égsz a vágytól, hogy nagyszerű ügyfélélményt hozz létre
  • Tárgyalóképesen beszélsz angolul és magyarul

Jelentkezésnél előnyt jelenthet számodra, ha:

  • Dolgoztál már korábban jelzáloghitelezési projekten / területen
  • Van lakossági banki tapasztalatod
  • Ismered a lakáspiac szereplőinek működését
  • Tudod mi az az MVP, nem újdonság számodra az agilis működés

Amiket kínálunk neked:

  • Vonzó bérezés és juttatások
  • Fiatal, dinamikus csapat, agilisan működő szervezet
  • Sokszínű és izgalmas kihívások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Átfogó képzési / fejlesztési csomag (webinarok, tréningek, belső programok)