HR javadalmazási szakértő

Dátum : 2023.01.17.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Magyarország legnagyobb Bankja, az OTP Bank Javadalmazás és Teljesítménymenedzsment területe HR javadalmazási szakértő munkatársat keres.

Főbb feladatok:
•    Az OTP Bank Nyrt. magas színvonalú munkaerő megszerzését, megtartását és motiválását biztosító javadalmazási keretrendszer működtetéséhez, karbantartásához, fejlesztéséhez való aktív hozzájárulás
•    A javadalmazási és béren kívüli juttatási csomagok piaci versenyképességének folyamatos monitoringjában, értékelési és besorolási feladatok ellátásában való aktív részvétel
•    Új munkakörök kialakításához, meglévők felülvizsgálatához kapcsolódó javadalmazási feladatok ellátása
•    Rendszeres és eseti elemzések, riportok készítése a belső ügyfelek, banki társterületek részére
•    HR szakterületi projektekben, digitális fejlesztési projektek megvalósításában való aktív részvétel, a fejlesztések, tesztelések szakmai támogatása

Elvárások:
•    HR szakmai ismeretek, tapasztalat HR rendszerek és kapcsolódó folyamatok magabiztos alkalmazásában
•    Folyamat és rendszerszemlélet, kiváló analitikus és problémamegoldó képesség
•    Kiváló kommunikációs és együttműködési képesség a szakmai társterületekkel
•    Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
•    Magabiztos, magas szintű MS Excel gyakorlati ismeret
•    Felsőfokú végzettség

Előnyt jelent:
•    Nemzetközi (multikulturális) környezetben szerzett tapasztalat
•    SAP HR / SAP CO ismeret
•    SuccessFactors, Employee Central ismeret
•    Releváns tapasztalat HR rendszerek és kapcsolódó folyamatok bevezetésében
•    Bankszektorban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•    Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, stabil munkáltató
•    Inspiráló, új munkakörnyezet és sikerorientált csapat
•    Versenyképes javadalmazás
•    Rugalmas home office lehetőség

Munkavégzés helye: OTP Bank, Madarász Viktor utcai irodaház (Budapest, XIII. kerület)