Állásajánlat megosztása

Telefonos és adminisztrációs munkatárs

Dátum : 2022.06.23.

Hely: Budapest, PE, HU, 1204

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Központi Panaszkezelési Főosztályunk
Telefonos és adminisztrációs munkakör betöltésére munkatársat keres

Mi lenne a Te feladatod:
•    Telefonon bejelentkező ügyfelek színvonalas és szakszerű tájékoztatása
•    Adminisztrációs feladatok ellátása.

Mit várunk tőled?
•    Legalább középfokú végzettség
•    Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
•    Önálló, gyors munkavégzés, magabiztos fellépés
•    Ügyfélközpontúság, kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
•    Problémamegoldó és együttműködő képesség
•    Stressztűrő képesség
•    Word, Excel, Internet ismeret
•    Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítása.

Amit előnynek tartunk:
•    Gazdasági/pénzügyi végzettség
•    Felsőfokú végzettség
•    Hasonló területen szerzett banki tapasztalat
•    MS Office magas szintű ismerete.

Ezeket adjuk cserébe:
•    Szakmai fejlődési lehetőség
•    Béren kívüli juttatások (Cafeteria, Egészségpénztár, Önkéntes Nyugdíjpénztár)
•    Kiszámítható, stabil munkahely

Munkavégzés helyszíne: Budapest, 13. kerület