Tűzfal diákmunka

Dátum:  2024. ápr. 25.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:
Tűzfal diákmunka pozícióra

Az Infrastruktúra és Adatközponti Szolgáltatások Főosztály a Digitális Divízión belül tevékenykedik és az OTP Bank IT infrastruktúráját üzemelteti. Ez többek között a mentő és archiváló rendszerek, a fizikai szerverek, a tűzfalak, a hálózati rendszerek, az adatközponti rendszerek és a telekommunikációs rendszerek üzemeltetésére terjed ki.
Az IT diákmunkást a Főosztály Tűzfal csoportjába keressük. A csapat feladatai többek között a banki tulajdonú infrastrukturális Next-Generation Firewall üzemeltetése és karbantartása. Támogatja és részt vesz a privát felhő infrastruktúra kialakításában; ellátja a DDoS védelemmel kapcsolatos feladatokat; üzemelteti az kliens vpn elérést biztosító eszközöket. Szakmailag támogatja és elindítja a tűzfaleszközökkel kapcsolatos beszerzéseket; nyilvántartja és szükség szerint hosszabbítja az eszközök gyártói támogatását.

Feladatok:

•    A csapat támogatása a következő feladatokban:
o    Projektmunkákban való segítés (adminisztráció, dokumentáció)
o    Társterületekkel való kapcsolattartás
o    A belső ügyfelekkel való kommunikáció (Bankon belüli társterületek)

Elvárásaink:

•    Folyamatban lévő felsőfokú informatikai tanulmányok
•    Nappalis hallgatói jogviszony
•    Proaktivitás
•    Alapszintű hardware ismeret
•    Jó kommunikációs képesség
•    B1 szintű angol nyelvtudás
•    Heti 20-30 óra munkavégzés
•    Kommunikációs és együttműködési készség;
•    Problémamegoldó, önálló munkavégzési képesség;
•    Kezdeményező készség
•    Precíz, megbízható személyiség
•    Csapatjátékos
•    MS Office és Excel ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

•    Folyamatos mentori támogatás
•    Munkavégzés hétfőtől-péntekig rugalmas időbeosztásban heti min. 20, max. 30 óra (vállalástól függően)
•    Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
•    Órabér: bruttó 1900 Ft