Tűzfal diákmunka

Dátum:  2024. okt. 15.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

IT diákmunkás

Az IT diákmunkást az Infrastruktúra és Adatközponti Szolgáltatások Főosztály - Tűzfal csoportjába keressük. A csapat feladata, hogy megvédje a szervezet digitális infrastruktúráját a legmodernebb technológiák alkalmazásával. A csapatunk nap mint nap olyan kihívásokkal szembesül, mint a hálózati forgalom monitorozása, biztonsági incidensek azonosítása és megoldása, valamint a tűzfalak és IPS rendszerek finomhangolása. Ez a munkakör lehetőséget ad arra, hogy mélyreható gyakorlati tudást szerezz a hálózatok biztonságáról és valós tapasztalatot gyűjts a legújabb biztonsági technológiákkal.

Feladatok:

•    A csapat támogatása a következő feladatokban:
o    Projektmunkákban való segítés (adminisztráció, dokumentáció)
o    Társterületekkel való kapcsolattartás
o    A belső ügyfelekkel való kommunikáció (Bankon belüli társterületek)
o    Tűzfal és egyéb biztonsági rendszerek tesztelése, valamint hibák beazonosítása
o    Részvétel rutin karbantartási feladatokban, mint például a tűzfal szabályok felülvizsgálata és firssítése

Elvárásaink:

•    Folyamatban lévő felsőfokú informatikai tanulmányok
•    Nappalis hallgatói jogviszony
•    Proaktivitás
•    Alapszintű hardware ismeret
•    Jó kommunikációs képesség
•    B1 szintű angol nyelvtudás
•    Heti 20-30 óra munkavégzés
•    Kommunikációs és együttműködési készség
•    Problémamegoldó, önálló munkavégzési képesség
•    Kezdeményező készség
•    Precíz, megbízható személyiség
•    Csapatjátékos
•    MS Office és Excel ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

•    Folyamatos mentori támogatás
•    Legújabb technológiák megismerése
•    Szakma megismerése, gyakorlatra építve
•    Munkavégzés hétfőtől-péntekig rugalmas időbeosztásban heti min. 20, max. 30 óra (vállalástól függően)
•    Iskolaszövetkezeten keresztüli foglalkoztatás (Órabér: br. 1900 Ft)
•    Heti 1 nap Home Office
•    Munkavégzés helye: 1131 Budapest, Babér utca 9.