Floor management diákmunka

Dátum:  2024. ápr. 25.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

IT diákmunka - Floor management pozíció

Az Infrastruktúra és Adatközponti Szolgáltatások Főosztály a Digitális Divízión belül tevékenykedik és az OTP Bank IT infrastruktúráját üzemelteti. Ez többek között a mentő és archiváló rendszerek, a fizikai szerverek, a tűzfalak, a hálózati rendszerek, az adatközponti rendszerek és a telekommunikációs rendszerek üzemeltetésére terjed ki.
Az IT diákmunkást a Főosztály Floor Management csoportjába keressük. A csapat feladatai többek között az adatközpontok és kiszolgáló rendszereik teljeskörű üzemeltetése; a szervertermi erőforrásgazdálkodás és kapacitásmenedzsment (régi eszközök kivezetése, új rendszerek telepítése, eszközköltöztetések, change-ek); a központi-, irodaházi- és teljes fiókhálózati szünetmentes áramellátó berendezések (UPS) üzemeltetése; vészhelyzeti áramellátó berendezések (aggregátorok) üzemeltetése. Továbbá a floor management feladatok teljeskörű ellátása; a szervertermek üzemeltetése (belépések menedzselése, karbantartások, HW létesítés / leszerelés / csere); mentési adathordozók kezelése és tárolása.

Feladatok:

•    A csapat támogatása a következő feladatokban:
o    Azt OTP Bank Nyrt. tulajdonában lévő adatközpontokban a banki működést támogató IT eszközök elhelyezésének megtervezése, telepítése, folyamatos kapacitás menedzsmentje,
o    Rack szekrények telepítése, IT eszközök beszerelése, kábelezés/hálózati kapcsolatok kiépítése
o    Eszközök felcímkézése, nyilvántartása és nyilvántartó rendszerek naprakész vezetése
o    Mentési adathordozók kezelése/tárolása/szállítása/nyilvántartása
o    Felügyeleti rendszerek kezelése, hiba esetén beavatkozás és első szintű hibaelhárítás
o    A szervertermekbe belépő külsős és belsős munkatársak kísérete, a munkavégzések felügyelete, ellenőrzése, átvétele és dokumentálása
o    A folyamatban lévő IT üzemeltetési és - infrastruktúra igények adatközpont szintű kiépítése és adminisztrációja
o    Az infrastruktúra elemek pontos katalogizálása, naprakészen tartása
o    Aktív együttműködés és kapcsolattartás az informatikai társosztályokkal, szolgáltatókkal, beszállítókkal és leányvállalatokkal
o    Részvétel a banki és leányvállalati informatikai és biztonsági infrastruktúrát érintő projektekben, auditokban
o    Változáskezelés munkaidőben, beavatkozási forgatókönyvek kidolgozása és végrehajtása

Elvárásaink:

•    Műszaki beállítottság
•    IT alapismeretek
•    Proaktivitás
•    Jó kommunikációs képesség
•    Szakma iránti elköteleződés hobbi vagy korábbi tapasztalatok alapján nagy előnynek számít
•    Nappalis hallgatói jogviszony
•    Heti 20-30 óra munkavégzés
•    MS Office és Excel ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

•    Folyamatos mentori támogatás
•    Munkavégzés hétfőtől-péntekig rugalmas időbeosztásban heti min. 20, max. 30 óra (vállalástól függően)
•    Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület Lajos utca; Budapest, XIII. kerület Babér utca
•    Órabér: bruttó 1900 Ft/óra