Junior tűzfal üzemeltetési szakértő

Dátum:  2024. ápr. 24.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

Tűzfal üzemeltetési junior szakértő/Tűzfal mérnök (Firewall operational /Firewall junior engineer)
munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

•    Műszaki feladatok
o    A helyi IT stratégia támogatása;
o    Az IT infrastruktúra fejlesztése és karbantartása meghatározott rendelkezésre állás biztosítása a rendszerekre vállalt SLA-k betartásával;
o    Redundancia biztosítása az üzemeltetett/karbantartott rendszereken;
o    Frissítések, bővítések új megoldások üzembe helyezése;
o    Központ tűzfal üzemeltetési feladatok elvégzése, dokumentálása, koordinálása;
o    A szükséges infrastruktúra dokumentációk elkészítése, naprakészen történő tartása;
o    A banki és MNB folyamatok betartása;
o    BCP és DRP folyamatok betartása.
•    Erőforrás kezelés:
o    Az IT üzemeltetési és fejlesztési központok támogatása;
o    Vállalati folyamatok támogatása;
o    A vezető által meghatározott jelentések elkészítése;
o    Az üzletileg elvárt rendelkezésre állás biztosítása az üzemeltetett rendszereken;
o    IT dokumentációk készítése.

Elvárások:

•    B1 szintű angol nyelvtudás;
•    Minimum 1 év szakmai tapasztalat hálózati eszközök üzemeltetése, támogatása terén;
•    Alapszintű hardware management kezelés;
•    Alapvető hálózati ismeretek, valamint a tűzfalak működési elvének és típusainak ismerete;
•    Vállalati folyamatok alapszintű ismerete;
•    Kommunikációs és együttműködési készség;
•    Problémamegoldási, önálló tanulási és fejlődési hajlandóság;
•    Kezdeményező készség;
•    Precíz, megbízható személyiség;
•    Csapatjátékos.

Előnyt jelent:

•    Szolgáltatás alapú IT megközelítés és szemlélet;
•    Érvényes Cisco CCNA vagy ezzel egyenértékű hálózati vizsga megléte;
•    Gyártói megoldások ismerete: Check Point / Cisco / Fortinet / PaloAlto / F5 BIG IP / Juniper / VMware NSX-T;
•    Eszközök automatizációja API alapon, script írás és eszköz natív programozás, automatizációs szakértők tűzfal oldali támogatása;
•    Dokumentációs képesség, minőségbiztosítás;

Amit kínálunk:

•    Megújult, modern, munkavállalói igényekre fókuszáló munkakörnyezet
•    Szakmai fejlődés lehetősége
•    Versenyképes juttatási rendszer
•    Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Munkavégzés helye: XIII. kerület