Tőkepiaci folyamatfejlesztési tanácsadó

Dátum:  2024. aug. 30.
Hely:

Budapest, HU, 1051

Az OTP Bank Nyrt. Eszköz-Forrás Menedzsment Igazgatósága keresi új munkatársát,
Treasury back office business analyst
pozícióba.
Olyan érdeklődők jelentkezését várjuk, akik treasury termékismerettel és olyan backoffice területen szerzett tapasztalattal rendelkeznek, melynek köszönhetően képesek a folyamatok rendszerbeli implementálását üzleti paraméterezéssel elősegíteni, illetve a hiányzó elemeket IT csapattagok bevonásával pótolni

Feladatok:
•    Az üzleti igények felmérését, megértését követően az érintett rendszerekkel kapcsolatos fejlesztési feladatok specifikálása, valamint a rendszerek paraméterezése, karbantartása.
•    Az üzleti igények közvetítése a fejlesztő csapattagok felé, folyamatos belső kapcsolattartás.
•    Új funkciók, folyamatok és termékek implementálása.
•    A treasury back office rendszer leányvállalati bevezetése és integrálása.
•    Szakterület képviselete banki projektekben.
•    Tőkepiaci szakterületek bankcsoport szintű napi operatív munkavégzésének támogatása.
•    A szakterületekkel, illetve bankcsoporttagokkal való - az operatív feladatok megoldásán túlmutató - szakértői szintű együttműködés:

Elvárások:
•    min. 3-5 év treasury termékekben és tőkepiaci back office területen szerzett tapasztalat
•    dokumentáció és üzleti specifikáció írásában szerzett tapasztalat
•    tesztelésben szerzett tapasztalat
•    kitűnő problémamegoldó képesség és eredményorientáció,
•    folyamatalapú- és logikus gondolkodás,
•    angol nyelv középfokú ismerete (szóban és írásban)

Előnyt jelent:
•    Calypso, Kondor, Swift, Jira, Spira rendszerek ismerete
•    Excel makró használata
•    Teszteszköz-használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•    izgalmas, kihívást és szakmai fejlődési lehetőséget jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek,
•    támogató vezetői hozzáállás,
•    a feladathoz igazodó: egyéni- vagy csapatmunka,
•    rugalmas otthoni munkavégzési lehetőség,
•    versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye: XIII. kerület és V. kerület