Állásajánlat megosztása

Tőkepiaci Tanácsadási Munkatárs

Dátum : 2019.01.09.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Az OTP Bank Nyrt. meghatározó szereplője a hazai tőkepiacnak, vállalati kötvénykibocsátások megszervezése és lebonyolítása tekintetében piacvezető itthon, és a kelet-európai régióban is a kibocsátások volumene alapján. Az OTP Bank Tőkepiaci Tanácsadási csapata keres egy olyan dinamikus és nyitott munkatársat, aki magas szinten tudja támogatni a terület napi működését, és hatékonyan segíti az üzletszerzési- és fejlesztési tevékenységet, mely a kötvény piac mellett többek között a hazai részvénykibocsátásokban való aktív szerepvállalásra fókuszál.

Feladatok:

  • Az OTP Csoport által kibocsátott értékpapírok nyilvános és zártkörű forgalomba hozatali folyamatának előkészítésében és végrehajtásában való aktív részvétel.
  • Az OTP Csoporton kívüli ügyfelek számára végzett tőkepiaci tanácsadási tevékenység támogatása, különös tekintettel az alábbiakra:
    • a tranzakciók előkészítése során a szükséges dokumentációk, prezentációk elkészítése;
    • a tranzakciók megvalósítása során aktív támogatás, a felmerülő technikai kérdések tisztázása az érintett szereplőkkel;
    • napi operatív kapcsolattartás az ügyfelekkel és a folyamat egyéb szereplőivel.
  • Az ügyfél-akvizíciós tevékenység támogatása, különös tekintettel az alábbiakra:
    • szektorelemzés, a megfelelő célpontok azonosítása, elemzése;
    • marketing anyagok elkészítése;
    • tárgyalások támogatása.
  • A kibocsátott kötvények vonatkozásában a kamatmegállapító és fizetőbanki tevékenység támogatása és végzése.
  • Egyéb kontrolling és adminisztratív támogatás terület vezetése részére.

Akit keresünk:

  • Közgazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • 2-5 év munkatapasztalat (előny, de nem elvárás a hasonló területen szerezett jártasság)
  • Precizitás és jó elemzői képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkában való hatékony részvételi képesség
  • Angol nyelvtudás: tárgyalóképes, kiváló írásos és szóbeli kommunikáció
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Gyors tanulási képesség

    Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, dinamikusan fejlődő, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok egy fejlődő piaci terület egyik legnagyobb szereplőjénél
  • Tapasztalat szerzési lehetőség Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Határozott idejű munkaviszony

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. Babér utca