Szenior vállalati számlavezetés és folyamatfejlesztési tanácsadó

Dátum : 2022.11.14.

Hely: Budapest, BU, HU, 1052

Az OTP Csoport Kelet-Közép-Európa meghatározó bankcsoportja. Tizenegy országban, több mint 19 millió ügyfelet szolgálunk ki modern eszközökkel, a pénzügyi termékek széles palettájával. Európában is egyedülálló sikereinket a régióban található központunknak és 70 éves múltunknak köszönthetjük: jól értjük ügyfeleink igényeit, nyitottak vagyunk az innovációra, fejlődésünket a kiszámítható, stabil működés határozza meg. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerekben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Bankunk Vállalati és Agrár Igazgatóság Vállalati Cash Management területe Szenior vállalati számlavezetés és folyamatfejlesztési munkatársat keres

Feladatok:

•    Vállalati számlavezetési és kapcsolódó ügyfélkiszolgálási folyamatok kialakítása, továbbfejlesztése, az ügyviteli szabályozás elkészítése és karbantartása.
•    Folyamatfejlesztési, folyamatdigitalizálási lehetőségek feltárása, legjobb gyakorlatok bevezetése.
•    Üzleti specifikációk készítése, IT fejlesztések megrendelése, a fejlesztések nyomon követése, tesztelése és bevezetése.
•    A vállalati ügyfélkiszolgálást végző kollegák szakmai támogatása, társterületekkel történő szakmai koordináció biztosítása, komplex ügyféligények kiszolgálásának biztosítása.
•    A folyamatokat és termékeket érintő oktatási anyagok elkészítése, az oktatásásban való aktív részvétel.
•    Kapcsolódó projektekben és munkacsoportokban való részvétel.

Elvárások:

•    Felsőfokú gazdasági végzettség, vállalati pénzügyi ismeretek
•    Banki termékfejlesztői / folyamatszervezői vagy vállalati számlavezetési területen szerzett vezetői tapasztalat
•    Kreativitás, jó problémamegoldó képesség
•    Csapatban való működés képessége, nyitott személyiség
•    Analitikus és folyamatvezérelt gondolkodásmód, elemzési képesség
•    Precíz, pontos, alapos munkavégzés
•    Word, MS Excel és PowerPoint felhasználói szintű ismerete

Előny:

•    Bankszektorban vállalati kapcsolattartásban, ügyfélkiszolgálásban szerzett tapasztalat
•    Banki számlavezetési folyamatok és rendszerek ismerete
•    Vállalati pénzügyi folyamatok ismerete
•    Középfokú angol aktív nyelvtudás

Amit kínálunk:

•    nagyfokú önállósággal végezhető feladatok
•    Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, együttműködő közeg
•    vonzó juttatási csomag
•    Magyarország legnagyobb bankja által biztosított stabil háttér