Szenior tranzakciós termékszakértő

Dátum:  2024. szept. 7.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Szenior tranzakciós termékszakértő – Daily Banking Tribe

Várjuk jelentkezésed egy olyan egyedülálló csapatba, ahol a hazai fizetések meghatározó fejlesztései születnek.
Légy valódi hatással Magyarország és Közép-Európa legnagyobb pénzintézetének és ügyfeleinek jövőjére!

Mire számíthatsz:

Egy agilisan működő csapat tagjaként részt vehetsz Magyarország legnagyobb pénzforgalmi szolgáltatójának stratégiai fejlesztéseiben.
Ha szeretnél valódi értéket teremteni és egy dinamikus, támogató csapat tagjaként a lehető legjobb ügyfélélményt létrehozni, jelentkezz a pozícióra.

Miben számítunk Rád?

•    Segítesz tovább fejleszteni Magyarország legnagyobb pénzforgalmi szolgálatójának fizetési folyamatait;
•    Részt vehetsz új, innovatív megoldások tesztelésben, bevezetésében;
•    Részt veszel a termékek életciklus menedzselésében, a kapcsolódó folyamatok optimalizálásban, szabályozás kialakításában és karbantartásában;
•    Támogatod a kapcsolódó banki projekteket, fejlesztéseket, társterületeket;
•    Hazai és EU-s jogszabályi változások implementálása, megfelelések biztosítása
•    Prezentációk, kimutatások, elemzések, döntéstámogató és előkészítő anyagok készítése;

Mit várunk tőled?

•    Felsőfokú végzettség;
•    A kártya üzletág és a belföldi fizetésforgalom, azon belül az Azonnali fizetési rendszer ismerete;
•    Min. 2-3 éves termékfejlesztői tapasztalat;
•    Eredmény és minőségorientált, felelősségteljes munkavégzés;
•    Kiváló kommunikációs, problémamegoldó készség;
•    MS Office felhasználói szintű ismeret (kiemelten Excel, PowerPoint, Word);
•    Strukturált, folyamatszemléletű a gondolkodásmód;
•    Minimum középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban);
•    Csapatban való együttműködést

Előnyt jelet, ha

•    Agilis munkavégzésben szerzetél tapasztalatot,
•    Csapatvezetésben szerzett tapasztalat
•    Ismered a banki folyamatokat és digitális csatornákat,
•    Rendelkezel rendszer- és folyamatszemlélettel
•    Részt vettél több éves projektekben
•    Nyitott vagy a legújabb technológiákra
•    Szeretsz kreatívan gondolkodni

Amiket ezért cserébe nyújtani tudunk:

•    Vonzó juttatási csomagot
•    Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatását
•    Stabil tulajdonosi hátteret
•    Fiatal, dinamikus csapat vár
•    Modern irodai környezetet, home-office lehetőséget

Munkavégzés helye: XIII. kerület