Szenior rendszerszervező 1

Dátum:  2024. okt. 14.

Az OTP Bank Nyrt. munkatársat keres IT rendszerszervező (CRM) munkakör betöltésére.

Vállalati CRM rendszereket működtető és fejlesztő csapatba keresünk új IT rendszerszervező kollégát. Ha érdekel egy bankcsoport szinten kialakítandó új vállalati cloud CRM rendszer kifejlesztése, magyarországi bevezetése, ugyanakkor a hagyományos rendszert is szívesen támogatod annak nyugdíjazásáig, akkor Téged keresünk.

Feladatok:
•    Részvétel a követelmények (funkcionális és nem funkcionális) felmérésében, elemzésében, IT specifikációk kidolgozásában az új cloud rendszer bevezetése kapcsán
•    User story kidolgozásában történő részvétel, azokban az OTP IT rendszertervezési szempontok megjeleníttetése
•    Kapcsolódó IT rendszerek funkcionalitásának megismerése a rendszercseréhez
•    Együttműködés a különböző szereplőkkel az érintett rendszerek feltárásában és kivezetésében
•    IT fejlesztési folyamat nyomon követése
•    Legacy rendszer jogosultság kezelése, kapcsolattartás az üzemeltető és egyéb banki társterületekkel az stabil üzemeltetéshez
•    Éles üzemi hibák, problémák feltárásában részvétel (L3 szinten)
•    Kapcsolattartás külső beszállítókkal, rendszerszervezési problémáik megoldása
•    Elkészült szoftverek átvétele és bevezetése, közreműködés az integrációs és funkcionális tesztek elvégzésében, a szakterületi teszt koordinálásában
•    Szakértői részvétel a külföldi leánybankokkal való kommunikációban a további bevezetések során

Elvárások:
•    Egyetemi vagy főiskolai diploma
•    CRM rendszerek ismerete, rendszerszervező vagy Business Analyst tapasztalat (3-5 év)
•    Strukturált, folyamatszemléletű, analitikus gondolkodásmód
•    Érdeklődés az adatos és cloud technológiák iránt
•    Önálló, felelősségteljes munkavégzés és kiváló csapat együttműködési képesség
•    Angol nyelvű anyagok írása

Amiket ezért cserébe nyújtani tudunk:
•    Vonzó juttatási csomag
•    Stabil tulajdonosi háttér
•    Dinamikus csapat
•    Tervezhető munkaidő
•    Multinacionális környezet
•    Érdekes projektek