Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Speciális hitelezési tanácsadó

Dátum : 2021.11.23.

Hely: Budapest, BU, HU, 1052

Ha unod már azt, hogy mindig a külföldi anyabankhoz kell menned minden értelmezhető méretű projekthitel jóváhagyásával, akkor itt a lehetőség, hogy átülj a másik oldalra és Te legyél az, akihez a leánybankok fordulnak. Ingatlan finanszírozási csapatunkba keresünk – projektfinanszírozásban jártas –munkatársat projekt menedzseri feladatok ellátására, magyar és külföldi projektekhez.

Főbb feladatok:
•    Ingatlan finanszírozási ügyletek kezelése
•    Hitelkérelmek és kapcsolódó dokumentációk értékelése, projektkockázatok felmérése
•    Projektek pénzügyi modelljének elemzése
•    Finanszírozási struktúra kidolgozása
•    Előterjesztés írása
•    Együttműködés külső szakértőkkel
•    Finanszírozási dokumentáció kialakításában és tárgyalásában történő részvétel
•    A projekt megvalósítás és a működési időszak monitoringja

Akit keresünk:
•    Pénzügyi / gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
•    1-2 év projektfinanszírozási, vagy legalább 4-5 év corporate finanszírozási területen szerzett munkatapasztalat
•    Aktív tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
•    Excel ismeret
•    Precizitás, pontosság
•    Dinamikus, motivált személyiség

Amit kínálunk:
•    Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
•    Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
•    Versenyképes bérezés és juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest, V. Deák Ferenc utca 7-9.