Szenior nagyvállalati szerződésíró szakértő

Dátum:  2024. aug. 26.

Az OTP Bankcsoport központi Nagyvállalati Főosztálya csapatába keresünk munkatársakat, akik részesei lehetnek a hazai és a nemzetközi gazdasági élet legnagyobb, legelitebb szerepelőinek finanszírozásában.
Itt a lehetőség, hogy bekerülj egy anyabank központi területére és Te is részese legyél a piaci trendek alakításának. Nálunk csak egyedi és komplex ügyletekkel fogsz találkozni, amelyek minden nap próbára teszik majd kreativitásodat és segítik szakmai fejlődésedet..

Főbb munkaköri feladatok:

  • Hazai és nemzetközi vállalatok és vállalatcsoportok finanszírozását és bankgaranciák nyújtását célzó komplex szerződések írása, valamint ezen szerződések előkészítését célzó határozati javaslatok előállítása
  • Üzleti és jogi egyeztetésen való részvétel a feladat megfelelő teljesítése által megkívánt mértékben;
  • Együttműködés jogi és üzleti területekkel

Végzettség és tapasztalat:

  • Jogi vagy felsőfokú közgazdasági, számviteli-pénzügyi végzettség
  • Hazai és nemzetközi vállalatok és vállalatcsoportok finanszírozási szerződéseinek megírásában való jártasság;

Alapvető kompetenciák:

  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre;
  • Szisztematikus gondolkodásmód;
  • Pontosság,
  • Középfokú angol nyelvtudás előnyt jelent!

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, digitalizációban élen járó bankcsoport;
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek;
  • Részvétel Magyarország és a régió legnagyobb vállalatcsoportjainak kiszolgálásában;
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek, képzések
  • Cafeteria, versenyképes fizetés, well-being szolgáltatások
  • Home Office lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület, M12 irodaház