Szenior márkamenedzsment szakértő

Dátum:  2024. ápr. 14.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Marketing és Kommunikációs Igazgatósága

senior márka szakértő munkatársat keres.

A leendő munkatársunk a Márkamenedzsment CoE tagjaként, a nemzetközi bankcsoportként folyamatosan bővülő OTP Csoport márkájának építéséhez járulhat hozzá. A Márkamenedzsment CoE fejleszti és biztosítja az OTP Csoport márka keretrendszereit a stratégiai tervezéstől az arculatig.

Új kollegánk elsődlegesen az OTP Bank agilis, integrált marketing és kommunikációs squadjainak munkáját támogatja majd az alábbi feladatok elvégzésével.

Feladatok:

•    Az OTP Bank Magyarország márkájának és almárkáinak folyamatos fejlesztése és mindennapi működésbe való implementálása
•    Részvétel integrált termék- és márka kampányok, kommunikációs és egyéb pl. szponzorációs, rendezvény aktivitások tervezési és kivitelezési folyamatában
o    Stratégiai tervezés
    gazdasági, társadalmi, kulturális trendek és jelenségek értése, insightok feltárása a Kutatási CoE-val szorosan együttműködve
    üzleti, kommunikációs és márka/munkáltatói márka célok támogatása
o    Kreatív koncepció fejlesztés
o    Szoros együttműködés, csapatmunka a Márkamenedzsment CoE arculatért felelős tagjaival
•    Agilis munkamódszerekkel együttműködés ügynökségekkel (reklám, social, rendezvény, PR) és házon belüli társterületekkel (marketingkommunikáció, vállalati kommunikáció, kutatás, CSR, Service Design, HR stb.)

Elvárásaink:

•    Felsőfokú gazdasági és/vagy marketing szakirányú végzettség
•    Reklámügynökségnél vagy ügyféloldalon, hasonló pozícióban szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat
•    Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
•    Stratégiai szemlélet
•    Kiváló együttműködési készség, csapatmunka
•    Kreatív problémamegoldó képesség
•    Önállóság, proaktivitás
•    Pontosság, precizitás

A pozíció betöltésével kapcsolatban előnyt jelent:

-    agilis munkamódszertan ismerete

Amit kínálunk:

•    Vonzó juttatási csomag
•    Modern irodai környezet
•    Innovatív és inspiráló feladatok, folyamatos fejlődési, továbbképzési lehetőség)
•    Home office lehetőség
•    Tervezhető munkaidő
•    Határozott idejű munkaszerződés
•    Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület