Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Szenior márka szakértő

Dátum : 2021.10.08.

Hely: Budapest, BU, HU, 1138

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Marketing és Kommunikációs Igazgatósága
munkatársat keres

Feladatok:
Fiókhálózattal kapcsolatos feladatok:

  • Aktív részvétel a fiókhálózat arculatának kialakításában
  • Fióki eszköz fejlesztések során márka és arculati szempontok érvényesítése
  • Fiókokkal kapcsolatos kommunikáció megvalósítása (fiókbezárás, fióknyitás, stb.)

Marketing kommunikációs megjelenésekkel kapcsolatos feladatok:

  • Marketing kommunikációs anyagok, hirdetések arculati megfelelésének biztosítása, arculati véleményezés az aktuális arculati kézikönyvnek megfelelően
  • Együttműködés ügynökségekkel és házon belüli társterületekkel

Elvárásaink:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy marketing szakirányú végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett minimum 2 -3 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló együttműködési készség, csapatmunka, projekt jellegű működés támogatása
  • Kreatív problémamegoldó képesség
  • Önállóság, proaktivitás
  • Pontosság, precizitás

A pozíció betöltésével kapcsolatban előnyt jelent:
agilis munkamódszertan ismerete

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívást jelentő, inspiráló feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Vonzó juttatási csomag és modern irodai környezet
  • Támogató, dinamikus csapatmunka
  • Folyamatos fejlődési, továbbképzési lehetőség
  • Home office lehetőség, tervezhető munkaidő
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület