Szenior külföldi hitelengedélyező

Dátum:  2024. ápr. 9.

Külföldi hitelengedélyezési szakértő / Corporate Credit Approval Expert

Keressük leendő kollégánkat jó hangulatú, dinamikusan bővülő csapatunkba külföldi leánybankjaink vállalati kockázatainak kezelésére, vállalati hitelelőterjesztéseinek értékelésére.

Feladatok:

  • A külföldi leánybankok hitelkockázatvállalási ügyleteinek kockázati szempontú elemzése, véleményezése és elbírálása (döntés és döntéselőkészítés)
  • A leánybanki hitelengedélyezési tevékenység, folyamat szakmai felügyelete, kontrollja
  • Nemzetközi bankcsoport szintű projektekben való részvétel
  • Rendszeres kapcsolattartás a külföldi leánybankok kockázatkezelési és üzleti területeivel
  • A leánybank országának makrogazdasági környezetének folyamatos figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat vállalati finanszírozás, kockázatkezelés vagy hitelengedélyezés területén
  • Erős kommunikációs angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Széleskörű számviteli ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Powerpoint)
  • Önálló munkavégzés

Amit előnynek tartunk:

  • OTP leánybanki országok nyelvismerete
  • Orosz nyelvtudás
  • Gyakorlat prezentációk készítésében, tartásában

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Folyamatosan fejlődő és felelősségteljes munkakör
  • Mobilitás – Utazási lehetőség a leánybanki országokba
  • Hibrid munkavégzés – lehetőség otthoni munkavégzésre

Munkavégzés helye:

1131 Budapest Madarász Viktor utca 12.