Szenior bankcsoporti informatikai audit tanácsadó

Dátum:  2024. ápr. 10.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.
munkakör betöltésére munkatársat keres

Ami a Te feladatod:
•    Az OTP külföldi és belföldi csoporttagjainál informatikai és információ-biztonsági belső ellenőri vizsgálatok végzése, esetenként operatív irányítása
•    Megállapítások és javaslatok megfogalmazása és jelentésbe történő foglalása
•    A kialakított intézkedési tervek végrehajtásának nyomon követése
•    Részvétel belső projektekben, munkacsoportokban
•    Eseti jelleggel csoporttagi informatikai belső ellenőrzési tevékenység felügyelete
•    Informatikai belső szabályzatok és döntés előkészítő anyagok véleményezése
•    Részvétel beszámolók összeállításában, csoportszintű belső ellenőrzési módszertanok kidolgozásában és karbantartásában

Amire számítunk Tőled:
•    Felsőfokú informatikai, gazdaságinformatikai vagy műszaki végzettség
•    Legalább 2-3 éves banki informatikai vagy ellenőrzési területen szerzett tapasztalat
•    Informatikai kontrollkörnyezet és ellenőrzési tevékenységek ismerete,
•    Hitelintézeti szektor és banki rendszerek általános ismerete
•    Elemzői, analitikai és problémamegoldó készség
•    Aktív szóbeli és írásbeli angol nyelvismeret
•    Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
•    Együttműködési és csapatmunka készség

Előnyt jelenthet Számodra:
•    Informatikai és ellenőrzési trendek ismerete,
•    CISA (Certified Information System Auditor) minősítés,
•    Banki folyamatok ismerete,
•    További nyelvismeret

Amit nyújtunk Neked:
•    Nemzetközi tapasztalatszerzési lehetőséget
•    Bankon belüli és külső szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőséget
•    Versenyképes fizetést és kiemelkedő, széleskörű juttatási csomagot
•    Stabil munkalehetőséget professzionális környezetben
•    Támogató, jó hangulatú munkahelyi légkört